Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Wkrótce ruszy nabór do klasy patronackiej ANWILU. Powstanie w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku

OPRAC.:
Joanna Maciejewska
Joanna Maciejewska
We wrześniu 2023 roku w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku powstanie klasa patronacka ANWILU. Rekrutacja rozpocznie się w poniedziałek 15 maja.
We wrześniu 2023 roku w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku powstanie klasa patronacka ANWILU. Rekrutacja rozpocznie się w poniedziałek 15 maja. pixabay.com/zdjęcie ilustracyjne
W roku szkolnym 2023/2024 w Zespole Szkół technicznych we Włocławku utworzona zostanie klasa patronacka ANWIL na kierunku technik mechanik. Połączenie edukacji i biznesu ma umożliwić uczniom zdobycie pewnego zawodu z przyszłością. Rekrutacja do 5-letniego technikum rozpocznie się w poniedziałek 15 maja 2023.

Taki jest termin rekrutacji do klasy patronackiej ANWILU we Włocławku

Klasa pod patronatem ANWILU powstanie w Zespole Szkół technicznych we Włocławku. Rekrutacja prowadzona będzie elektronicznie. Trwać będzie od 15 maja do 16 czerwca 2023 roku.

- ANWIL razem z Zespołem Szkół Technicznych przygotował ciekawą i przyszłościową ofertę edukacyjną dla młodych. Nauka w połączeniu z praktyką to najskuteczniejsza metoda zdobywania przyszłego zawodu. Mam ogromną nadzieję, że te młode osoby, które wspólnie z nami będą rozwijać swoje umiejętności i kompetencje w przyszłości dołączą do naszego ANWILOWEGO
zespołu – informuje Andrzej Kisielewski, Dyrektor Obszaru Personalnego w ANWILU.

Takie zajęcia czekają na uczniów klasy patronackiej ANWILU

W czasie 5-letniej nauki w klasie patronackiej ANWILU realizowane będą zajęcia w nowoczesnych pracowniach wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt do nauki zawodu. Uczniowie będą mieli także możliwość realizacji praktyk zawodowych we włocławskiej spółce i będą mogli uczestniczyć w licznych warsztatach i spotkaniach z ekspertami. Dla każdego z uczniów rozpoczynających naukę w klasie patronackiej ANWILU przewidziany jest także tablet, który będzie jednym z narzędzi zdobywania wiedzy.

Trwa głosowanie...

Czy Twoja praca sprawia Ci przyjemność?

Po ukończeniu klasy patronackiej ANWILU, uczniowie zyskają tytuł mechanika

Do kogo skierowany jest nowy profil klasy patronackiej?

„Jest to kierunek zajęć przeznaczony dla osób mających wyobraźnię techniczną oraz konstrukcyjną, interesujących się nowymi technologiami, w tym robotyką i automatyką, a także chcącym poznać zasady programowania CNC, CAD/CAM. Po ukończeniu klasy patronackiej uczeń zyska tytuł technika mechanika, czyli specjalisty posiadającego wiedzę i umiejętności z zakresu budowy, zasad działania i projektowania maszyn oraz urządzeń mechanicznych. Będzie przygotowany do wykonywania zadań zawodowych w zakresie wytwarzania, uruchamiania i obsługiwania maszyn, jak również organizowania procesów produkcji. Osoba, która ukończy naukę w klasie patronackiej ZST we Włocławku będzie w pełni przygotowana m.in. do podjęcia pracy w ANWILU – jednym z największych przedsiębiorstw w naszym regionie. Mimo tego, iż włocławska spóła jest firmą chemiczną, to kandydaci posiadający wiedzę mechaniczną i zmysł techniczny są przez nią często rekrutowani. ANWIL to 4-krotny zdobywca tytułu TOP Employer Polska, gwarantujący stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym liczne benefity oraz rozwój i dalsze szkolenie.” - – czytamy w nadesłanej informacji prasowej.

Więcej informacji dotyczących rekrutacji można uzyskać w Zespole Szkół Technicznych we Włocławku – mailowo pod adresem [email protected] lub telefonicznie pod numerem - 54 232 29 74, a także na stronie internetowej szkoły, w zakładce O szkole - Kierunki kształcenia - Technik Mechanik.

od 7 lat
Wideo

Tadeusz Płużański - Dlaczego warto pielęgnować pamięć o wyklętych

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska