Włocłavia Oltech wygrała z drugoligowcem. Nigeryjczyk strzelił [zobacz wideo]

(MG)
Drugoligowiec (pomarańczowe kamizelki) musiał uznać wyższość włocławian
Drugoligowiec (pomarańczowe kamizelki) musiał uznać wyższość włocławian fot. Marcin Gołembiewski
Drugi mecz kontrolny rozegrała trzecioligowa Włocłavia. Rywalem podopiecznych Wojciecha Rojewskiego był występujący w wyższej klasie rozgrywkowej, Tur Turek. Zespół z Kujaw zwyciężył 3:1.

Włocłavia - Tur Turek 3:1 (1:0)

Bramki:: Kwiatkowski (37), Abbott (75), Ohagwu (89) oraz Bartosiewicz (52)

WŁOCŁAVIA: Jarosław Dembek - Mariusz Sobolewski, Krzysztof Koprowski (60. Adrian Grudziński), Radosław Budnicki, Bartosz Gralewski (46. Marcin Piotrowski) - Michał Mroch (46. Emmanuel Ohagwu), Artur Serocki (60. Bartłomiej Dębicki), Billy Abbott, Michał Rosiak, Bartłomiej Dębicki (46. Kamil Frąckowiak) - Dawid Kwiatkowski (46. Dariusz Kostuniak).

TUR: Dawid Kręt - Jacek Paczkowski, Marcin Kiczyński, Artur Łazar, Adivano Nascimento - Paweł Przybylski, Łukasz Szafran, Dariusz Imbiorowicz, Piotr Bieniek - Maxwell Kalu, Damian Sędziak. Na zmiany weszli: Mirosław Dębiec, Radosław Pruchnik, Paweł Łączny, Szymon, Izydorczyk, Kamil Bartosiewicz.
Sędziowali: Piotr Jaranowski, Tomasz Perliński.

Włocławianie prowadzili po pierwszej połowie, po bramce w 37. Dawida Kwiatkowskiego.

Po przerwie 52. minucie stan meczu wyrównał Kamil Bartosiewicz. Kolejne trafienia zanotowali jednak już tylko włocławianie. Najpierw "podcinką" podwyższył Billy Abbott (75.), a wynik ustalił testowany Nigeryjczyk Emmanuel Ohagwu (89.)

Na naszym filmie zobaczysz bramkę testowanego Nigeryjczyka oraz ocenę meczu przez trenera Wojciech Rojewskiego.

W sobotę Włocłavia zagra w Płocku z rezerwami Wisły. Początek meczu o godzinie 12.