Włocłavia zremisowała w Koronowie

(MG)
Pierwszy punkt w tym sezonie wywalczyła trzecioligowa Włocłavia. Włocławianie zremisowali w Koronowie z Victorią 2:2.

Sytuację zespoły stwarzały po przerwie. W 63 min. silnie w pole karne zagrał Maciej Lam-parski, a interweniujący Da-mian Szczukowski wpakował piłkę do własnej bramki. Radość włocławian nie trwała długo. W 66 min. przy interwencji (wślizgu) ręką zagrał Marcel Haberski i sędzia podyktował rzut karny. Skutecznym egzekutorem“jedenastki" był Adam Kardasz i Victoria wyrównała. Gospodarze poszli za ciosem. Dziesięć minut później ładnym strzałem popisał się Borys Modracki i Victoria wygrywała 2:1.

Wydawało się, że Włocłavia zanotuje czwartą z rzędu porażkę. Jednak w 88 min. Bartłomiej Dębicki z rzutu wolnego doprowadził do wyrównania.

To pierwszy punkt włocławian w tym sezonie.

Victoria Koronowo - Włocłavia 2:2 (0:0)
Bramki: Adam Kardasz (67. karny), Borys Modracki (76) oraz Damian Szczukowski (63. samobójcza), Bartłomiej Dębicki (88. wolny)
VICTORIA: Skory -Błaszkiewicz (75. Solecki), Poznański, Szczukowski, Walda, Modracki, Kowal (67. Springer), Plewa (85. Grugiel), Andrzejewski (71. Lipiński), Kardasz, Piskorski.
WŁOCŁAVIA: Szablewski - Kmieć (46. Haberski), Budnicki, Baranowski (ż), Piotrowski - Bartczak (80. Tłuchowski), Serocki, Dębicki, Lamparski - Śmigiel ż - (80. J. Markiewicz), Rosiak.