Przeczytaj także: LM: Szczęśliwe zwycięstwa Basel i Marsylii
Włocłavia - Sparta Brodnica 3:1 (1:1)
Bramki: Marcin Piotrowski (16, wolny), Adam Matusiak (74), Bartłomiej Feter (88) - Robert Ehlert (31)
WŁOCŁAVIA (I połowa): Tandjigora - Szczęsny, Ewert, B. Feter, Czaplicki - Haberski, J. Feter, Cichowlas, Piotrowski - Śmigiel, Matusiak. (II połowa): Tandjigora - Haberski, Trzciński, Kwiatkowski, Czaplicki (60, P. Markiewicz) - Tłuchowski, Goc, B. Feter, Malczak, Lamparski, Matusiak.
SPARTA: Trochim - Magalski, Zakrzewski, Kiczyński, Holić - Syska, Rupiński, Fodrowski, Ł. Ciechowski - Vukicević - R. Ehlert. Na zmiany: Sz. Ciechowski, Płoski, Brylewski, Kaźmierczyk.
W czwartym sparingu beniaminek III ligi przegrał po raz trzeci z rzędu. Na szczęście, okres przygotowawczy jest od szlifowania gry, a notowania zwycięstw. Trener Sparty Patryk Kupczyk w pierwszej połowie meczu przeciwko Włocłavii delegował najsilniejszą "jedenastkę". Zabrakło jedynie Bartosza Goszki, który przebywał na obozie bramkarskim, a także narzekającego na drobny uraz Filipa Naumcevskiego.
Czyta też: Cuiavia lepsza od Kujawianki Izbica Kujawska
Zagrał za to Marcin Kiczyński, który musi dograć kwestie finansowe z władzami klubu. Bezbarwny występ odnotował z kolei Dejan Vukicević. Serbski pomocnik nie zachwyca, dlatego w sobotnim sparingu w Ostródzie z Mławianką (godz. 14) będzie walczył o angaż w zespole Sparty.
Poniżej wideo z tego spotkania:
Wiadomości piłkarskie ze świata, kraju i regionu
Czytaj e-wydanie »