Magdalena L. odpowie za to, że w okresie od 22 października 2013 roku do 19 lutego 2015 rok będąc autoryzowanym przedstawicielem firm P4 oraz T-Mobile i osobą upoważnioną do sporządzania umów na świadczenie usług telekomunikacyjnych zawarła szereg umów abonenckich, w których sfałszowała podpisy osób figurujących jako strony umowy, przez co wyłudziła usługi telekomunikacyjne i sprzęt o wartości ponad 291 tys. zł.
Ponadto w okresie od 31 maja.2014 roku do 7 listopada 2014 roku będąc autoryzowanym przedstawicielem firmy P4 i osobą upoważnioną do sporządzania umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych zawarła pięć umów abonenckich, fałszując podpisy osób figurujących jako strona umowy, czym działała m.in. na szkodę sieci Play.
Magdalena L. była wcześniej karana za dopuszczenie się podobnych przestępstw. I jak poinformował nas prokurator Wojciech Fabisiak, rzecznik Prokuratury Okręgowej we Włocławku, przyznała się do popełnienia zarzucanych jej aktem oskarżenia czynów.