https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wspaniały koncert skrzypcowy i arie na plaży w Pieczyskach [zdjęcia]

(ms)
Na scenie: Anna Lasota i Witold Wrona
Na scenie: Anna Lasota i Witold Wrona Maja Stankiewicz
Pierwsza tego lata impreza z cyklu: "Arie na plaży - Ryszard Smęda zaprasza" odbyła się w wymarzonej scenerii.

Arie na plaży w Pieczyskach

Nie padało, ćmy i komary też odpuściły. Plaża w Pieczyskach zapełniła się melomanami ponad godzinę przed koncertem. Bo każdy z widzów zająć chciał jak najlepsze miejsce.

Jak co roku i tym razem nie zabrakło nowości. Po raz pierwszy posłuchać można było koncertu skrzypcowego. Dla pieczyszczanek i pieczyszczan zagrał pięknie Andrzej Stańczyk, koncertmistrz Opery Nova w Bydgoszczy.

Burzę braw zebrali też artyści operowi: Anna Lasota, solistka Teatru Muzycznego w Poznaniu i Witold Wrona, solista Gliwickiego Teatru Muzycznego. Zaskoczył Ryszard Smęda pokazując się w nowej, charakterystycznej roli.

Usłyszeliśmy w jego wykonaniu m.in. piosenkę z Kabaretu Starszych Panów pt. "Adios pomidory" , którą w swym repertuarze miał niegdyś Wiesław Michnikowski.

Czytaj e-wydanie »

Zaplanuj wolny czas - koncerty, kluby, kino, wystawy, sport

Komentarze 2

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
To po co tu przyjezdzasz ??
K
Katarzyna

I jak co roku ta sama nuda i tandeta. A same Pieczyska - smród , bród i ubóstwo!

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska