Wygrana MKS-u w Piotrkowie. Dziś pojedynek z Cuiavią

(ARKL)
Szczypiorniści MKS-u Eltronik Brodnica radzą sobie znakomicie w rozgrywkach III ligi. Dziś czeka ich mecz z Cuiavią Inowrocław.

Piotrkovia Piotrków Kujawski - MKS Eltronik Brodnica 27:42 (12:25)
MKS: Kaczmarski, Jankowski - Machel, Brzyski, Gniatkowski, Bidziński, Frankiewicz, Gąsiorowski, Wiśniewski, Ziółkowski, Zakrzewski, Wajc, Porzeczka, Ładzik.

Kto zdobędzie tytuł Sportowca Regionu 2011? Można zgłaszać swoich faworytów!

Blisko dwutygodniowa przerwa od spotkań ligowych nie wpłynęła negatywnie na dyspozycję podopiecznych trenera Jana Orzecha. Brodniczanie od początku spotkania w Piotrkowie Kujawskim dominowali nad rywalem. W pewnym momencie prowadzili nawet 17:6 i wiadome było, że tego meczu nie sposób przegrać. Na przerwę szczypiorniści MKS-u Eltronik schodzili przy trzynastobramkowym prowadzeniu.

W drugiej połowie znów trwała kanonada bramki miejscowych, lecz zaczęła szwankować skuteczność. - Zmarnowaliśmy aż dziesięć rzutów, więc wynik mógł być bardziej okazało. Zwycięzców jednak się nie sądzi, więc chwała chłopakom za zwycięstwo - mówi trener Orzech. Wśród brodniczan najwięcej bramek zdobyli Marian Machel (dziewięć), Jakub Zakrzewski (siedem), a po sześć zanotowali Sebastian Wajc, Marcin Porzeczka i Szymon Ładzik.

Zespół MKS-u wciąż przewodzi stawce drużyn w III lidze. Dziś w Inowrocławiu rozegra zaległe spotkanie - rywalem brodniczan będzie miejscowa Cuiavia (godz. 20:30).