Wyniki 13. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej - grupa I [4-5 listopada 2017]

Marcin Gołembiewski
Piotr Pubanz
Pomorzanin Kolegium Jagiellońskie, na dwie kolejki przed zakończenie pierwszej rundy rozgrywek, zapewnił sobie mistrzostwo rundy jesiennej.

WYNIKI 13. KOLEJKI V LIGI - GRUPA I - TUTAJ

Torunianie w niedzielę zanotowali najwyższą wygraną w tym sezonie, ale bramki w Wabczu strzelali Wojownikowi dopiero po przerwie.

Trwa walka o miejsca na podium, a różnica między kolejnymi beniaminkami, drugim Startem Eco-Pol Prusz Pomorski, a dziewiątym Gromem Więcbork, wynosi tylko 3 punkty. Dużo emocji było w Ostaszewie, gdzie gospodarze wygrywali już 2:0, ale punkt zapewnili sobie dopiero po bramce zdobytej z rzutu karnego w trzeciej minucie doliczonego czasu gry.

Drugi z rzędu, a trzeci w sezonie, bezbramkowy remis zanotował Flisak Złotoria. Więcej (cztery) ma tylko BKS Bydgoszcz. Bez porażki na wyjeździe oprócz lidera tabeli jest jeszcze Promień Kowalewo Pomorskie. Drugie z rzędu zwycięstwo zanotowała Drwęca Golu-Dobrzyń i opuściła ostatnie miejsce tabeli.