https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek przy Armii Krajowej w Bydgoszczy. Nie żyje 89-letni kierowca. Prokuratura bada sprawę

JPL
Do tragicznego wypadku doszło dziś około godz. 16.50 przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Zamczysko. Daewoo tico zderzyło się z jeepem i toyotą.
Do tragicznego wypadku doszło dziś około godz. 16.50 przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Zamczysko. Daewoo tico zderzyło się z jeepem i toyotą. archiwum "Gazety Pomorskiej"
Do tragicznego wypadku doszło wczoraj około godz. 16.50 przy skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Zamczysko. Daewoo tico zderzyło się z jeepem i toyotą.

Na miejscu były opatrywane dwie osoby, jedna - 89-letni kierowca tico został zabrany do szpitala. Tam zmarł. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora będą wyjaśniać dokładne przyczyny i okoliczności tej tragedii.

Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, kierująca prawidłowo jadącym jeepem zderzyła się z kierowcą daewoo tico, który najprawdopodobniej wjechał na skrzyżowanie na czerwonym świetle.

W wypadku brała udział również toyota, w którą uderzył jeep.

Komentarze 19

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

b
beniu

Równie duże zagrożenie powoduje 20-latek któremu wydaje się że jest mistrzem kierownicy jak i dziadek który panuje nad samochodem na drode gorzej niż blondynka nad wózkiem sklepowym...

F
Fdgh
Myślcie co mówicie. W tamtych czasach jeszcze dobrze uczyli jezdzic a nie tak jak teraz... wtedy były jeszcze dobre przepisy 20 latki są o wiele większym zagrożeniem.
F
Fdgh
Myślcie co mówicie. W tamtych czasach jeszcze dobrze uczyli jezdzic a nie tak jak teraz... wtedy były jeszcze dobre przepisy 20 latki są o wiele większym zagrożeniem.
G
Gość

Pewnie nie zauważył że ma czerwone, nie do pomyślenia żeby  w takim wieku siadać   za kierownicę... 

e
em
W dniu 22.05.2016 o 21:34, Jolcia napisał:

A jednak Armii Krajowej to droga z pierwszeństwem, więc niezależnie od swiateł, tico wymusiło pierwszeństwo

Jolcia, mam tylko wielką nadzieję, że nie masz prawa jazdy i nie poruszasz się żadnym pojazdem po ulicach... w innym przypadku... aż strach spotkać Ciebie na drodze czytając Twoją interpretację przepisów... brrrr.

J
Jolcia
W dniu 22.05.2016 o 19:52, ax napisał:

A skąd ta pewność, że kierująca jeepem jechała prawidłowo uderzając w tico i jeszcze w toyotę, a denat najprawdopodobniej wjechał na czerwonym świetle?

A jednak Armii Krajowej to droga z pierwszeństwem, więc niezależnie od swiateł, tico wymusiło pierwszeństwo

a
ax

A skąd ta pewność, że kierująca jeepem jechała prawidłowo uderzając w tico i jeszcze w toyotę, a denat najprawdopodobniej wjechał na czerwonym świetle?

T
Tomasz
Nie powinien już jeździć. To chore,że można jeździć w tym wieku. Taki dziadek to zagrożenie. Przy Filmowej taki mieszka. Jak wjeżdża na Ulicę z posesji to dzieciaki z pobliskiej szkoły uciekają gdzie popadnie. Dla gościa kolor świateł nie ma znaczenia
J
Ja
Swego czasu czaiła się tam na poboczu policyjna alfa i efektownie goniła pajaców przejeżdżających na czerwonym - ku uciesze pozostałych kierowców... :-)
Może trzeba do tego wrócić?
104
W dniu 22.05.2016 o 09:58, beatka napisał:

W takim wieku jeździć:/ był zagrożeniem dla samego siebie i innych, dobrze że nie zabił nikogo innego

 

Największym zagrożeniem są ludzie dwudziestoparoletni.

104

Kierowcy nagminnie przejeżdżają na czerwonym świetle przez skrzyżowania, ale wielu uważa, że nie jest to przekroczeniem przepisów; jest przekroczeniem dla nich, jeśli zrobi to rowerzysta.

b
beatka
W takim wieku jeździć:/ był zagrożeniem dla samego siebie i innych, dobrze że nie zabił nikogo innego
A
Adam
"...myślał, że zdąży przejechać na czerwonym świetle"
 
Indyk myślał o niedzieli a w sobotę łeb ucięli!!!
Selekcja naturalna
 

 

 

g
gość-ówka

Dożył tak sędziwego wieku i szkoda wielka, że tak niespodziewanie zakończył swoje życie. 

J
Jan III

Smutny wypadek potwierdza, że kierowcy po 70 - tce powinni przechodzić coroczne, cykliczne badania...dla dobra ich samych i innych użytkowników dróg...

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska