https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Wypadek w Osielsku pod Bydgoszczą. Dachowało auto

(PW)
Wypadek w Osielsku.
Wypadek w Osielsku. archiwum
Dziś doszło do wypadku w Osielsku. W przydrożnym rowie dachowało audi.

Wypadek wydarzył się około godz. 12.50 na Szosie Gdańskiej w Osielsku. Kierowca audi A4 jechał zbyt szybko i żeby uniknąć zderzenia z innym autem ratował się zjazdem na pobocze. Tam wpadł do przydrożnego rowu i dachował.

Przeczytaj także: Brawura, wymuszanie pierwszeństwa, jazda po chodnikach - główne grzechy rowerzystów
Na miejsce skierowany został zespół ratownictwa medycznego, jednostka ratowniczo-gaśnicza oraz policja. Na szczęście kierowca audi odniósł jedynie ogólne potłuczenia. Był trzeźwy.

W okolicy występowały utrudnienia w ruchu, ale policja przywraca już jego płynność.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 4

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

e
ela20110

Wszystkie osoby poszkodowane do 10.08.1997r. wstecz proszę o pilny kontakt-tel.725-943-367 pomogę

 

d
domi

Ten pan mnie wyprzedził dziś na trasie. Niecierpliwy, wyprzedzał po kilka aut na raz, do tego na trzeciego- bardzo niebezpieczny kierowca-karma jednak istnieje. Szkoda autka, bardzo ładna szarozielona audiczka :)

J
Ja

W tym miejscu nie da się jechać z prędkością większą niż 40 km/h w tych godzinach, więc o jakiej zbytniej prędkości tutaj pisze autor tematu?

t
tadeusz R.

I gra gitara jednego mniej co zagraża innym uczestnikom ruchu...

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska