Zawisza Bydgoszcz - Unia Drobex Solec Kujawski. Mamy zapis relacji na żywo meczu

Dariusz Knopik
W rundzie jesiennej Unia Drobex Solec Kujawski uległa Zawiszy Bydgoszcz na swoim boisku 0:2. Jak będzie w rewanżu? Dariusz Bloch
W 20. kolejce III ligi w derbach regionu kujawsko - pomorskiego zmierzą się Zawisza Bydgoszcz i Unia Drobex Solec Kujawski. Początek spotkania o godz. 13. Około kwadrans wcześniej rozpocznie się nasza tekstowa relacja na żywo.

Zawisza Bydgoszcz - Unia Drobex Solec Kujawski 5:1 (0:0)
Bramki: Jakub Bojas (15), Kamil Włodyka (26), Krystian Sanocki (30), Adam Paliwoda (60), Patryk Urbanski (90+2) - Vahe Mnatsakanyan (58)
Zawisza: Oczkowski - Jaskuła (78. Nowak), Paliwoda, Urbański, Sławek - Sanocki (67. Chachuła), Młynarczyk, Włodyka, Sobieralski (67. Serwach), Rugowski (74. Sacharuk) - Bojas (74. Okuniewicz).
Unia: Skowroński - Witkowski, Mnatsakanyan, Szymański - Pachnik (46. Krawczenko), Kępczyński (46. Babiarz), Rakowski, Mielcarek, Woźny - Ataman, Waszkiewicz (79. Szapowałow).

Koniec meczu. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć z meczu oraz kibiców na trybunach
90+2 - I kolejny korner dla bydgoszczan. Tym razem już wykonany bardzo dobrze. Celną główką wynik podwyższa na 5:1 Urbański
90+1 - Jeszcze jeden róg dla Zawiszy. Goście radzą sobie z dośrodkowaniem
90 - Sędzia dolicza trzy minuty
79 - Zmiana w Unii Drobex: Szapowałow za Krawczenkę
78 - Wożny wywalczył róg dla Unii. Jednocześnie zmiana w Zawiszy. Nowak zastępuje Jaskułę.
74 - Kolejne dwie zmiany w Zawiszy. Zeszli Rugowski i Bojas, których zastąpili Sacharuk i Okuniewicz.
71 - Strzelał Rugowski, ale prosto w Skowrońskiego
67 - Dwie zmiany w Zawiszy. Boisko opuścili Sobieralski i Sanocki, który zastąpili Chachuła i Serwach
63 - Wolny dla Zawiszy. Strzał Urbańskiego ląduje w murze obrońców Unii Drobex
60 - Błyskawiczna odpowiedź Zawiszy. Wynik podwyższa Paliwoda.
58 - Solecczanie zdobywają bramkę. Mnatsakanyan wykorzystał nieporozumienie bramkarza oraz obrońcy Zawiszy i posłał piłkę dol bramki
55 - Żółta kartka dla Paliwody za faul
46 - Drugą połowę rozpoczęli gospodarze. Dwie zmiany w Unii. Zeszli Pachnik i Kępczyński, których zastąpili Krawczenko i Babiarz
Przerwa. W pierwszej połowie było to jednostronne spotkanie. Goście nie stworzyli sobie żadnej okazji do zdobycia bramki. Zawiszanie dominują i praktycznie wykorzystali wszystkie swoje okazje strzeleckie. Z relacją wracamy za około kwadrans
45 - Sędzia dolicza jedną minutę
39 - Po akcji Rugowskiego Zawisza ma kolejny róg. Obrońcy Unii Drobex radzą sobie z dośrodkowaniem
30 - Zawiszanie nie zamierzają zwalniać tempa. Gola strzela Sanocki
26 - Zawisza prowadzi już 2:0. Niebiesko-czarni wyszli z kontrą. Włodyka popędził sam na bramkę Skowrońskiego i nie zmarnował okazji, chociaż bramkarz Unii Drobex zdołał dotknąć piłkę
25 - Pierwszy róg dla Unii. Rozegrany krótko, bez zagrożenia
18 - Żółta kartka dla Szymańskiego
17 - Bojas mógł podwyższyć na 2:0, ale po jego strzale Skowroński odbija piłkę nogą. Z dobitką nikt nie zdążył
15 - Zawisza obejmuje prowadzenie. Najlepiej pod bramką Unii znajduje się doświadczony Bojas i z bliska posyła piłkę do siatki
12 - Pierwszy strzał buegoszczan. Po ziemi na wślizgu uderzał Włodyka, ale obok słupka