Zawisza pokonał w sparingu Chełminiankę Chełmno

S
Pierwszy trening piłkarzy Zawiszy przed nadchodzącym sezonem.
Pierwszy trening piłkarzy Zawiszy przed nadchodzącym sezonem. Dariusz Bloch
Pierwszy mecz sparingowy przed nadchodzącym sezonem rozegrali piłkarze bydgoskiego Zawiszy.

Niebiesko-czarni grali w Wabczu ze znacznie wyżej notowanym zespołem Chełminianki Chełmno.

Zawisza objął prowadzenie w 10. minucie po golu Wojciecha Ruczyńskiego. Kolejne dwie bramki padły w 21. i 24. minucie. Wtedy to na listę strzelców wpisali się Paweł Kanik i Adam Wiśniewski.

Więcej wyników meczów sparingowych w regionie: >> tutaj <<

Na początku drugiej połowy Niwiński obronił rzut karny, a potem na 4:0 podwyższył Pieniadz. Chełminianka zdobyła honorowego gola z rzutu karnego.