Zespoły z Poznania okazały się skuteczniejsze od pałuczan

Redakcja
Laskarze z Gąsawy (ciemne stroje) muszą zdobywać punkty, bo dół tabeli blisko... LKS Gąsawa
Laskarze z Gąsawy i Rogowa kiepsko spisali się w pierwszych meczach rundy rewanżowej.

10. LKS ROGOWO 10 0 18-62

Gąsawianie ulegli wysoko faworytowi rozgrywek. Grunwald w pierwszej połowie rozstrzygnął losy meczu (5:0). Dzielnie o pierwsze punkty walczyli rogowianie. Na przerwę schodzili przy prowadzeniu 3:2. Niestety, po zmianie stron skuteczniejsi byli akademicy.

2 LKS GĄSAWA (0)
8 GRUNWALD (5)
Bramki: Rosiński, Karge - Poltaszewski 2, Rataj, P. Bratkowski, Choczaj, Petrykowski, Dutkiewicz, Strykowski.
LKS GĄSAWA: Budzicki, Liberkowski - Szmiel, Jeździkowski, Jułga, Kuczma, Karge, Hutek, K. Wrzesiński, Jędrys, Rosiński, Jagodziński, Kwiatkowski, Rożek, Katulski, Stręk.