https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Aktywni, zasłużeni mieszkańcy Wąbrzeźna otrzymali Statuetki Burmistrza

Lern
Klub Aktywnych Kobiet od lat prężnie działa w mieście. Panie zasłużyły na wyróżnienie. Nagrodę odbiera Justyna Rumińska-Sul
Klub Aktywnych Kobiet od lat prężnie działa w mieście. Panie zasłużyły na wyróżnienie. Nagrodę odbiera Justyna Rumińska-Sul Piotr Bilski
Nauczycielka Barbara Dąbrowska, przedsiębiorca Leszek Dembek oraz Klub Aktywnych Kobiet otrzymali w tym roku Statuetki Burmistrza.

Nagroda co roku przyznawana jest za szczególne osiągnięcia i działania na rzecz miasta i mieszkańców. Barbara Dąbrowska otrzymała ją za trenowanie młodych pływaków i krzewienie sportu wśród młodzieży.

Leszek Dembek zasłużył na wyróżnienie za wsparcie biblioteki publicznej, lokalnych twórców oraz wydarzeń literacko-kulturalnych. Z kolei panie z Klubu Aktywnych Kobiet wyjątkowo aktywnie uczestniczą w życiu społecznym i kulturalnym miasta. Wspomagają liczne imprezy i wydarzenia.

Statuetki wręczono podczas obchodów Dni Wąbrzeźna.

Zobacz też:
Anna Wyszkoni w swoje urodziny zaśpiewała w Wąbrzeźnie [zdjęcia, wideo]

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Biznes

Polecane oferty
* Najniższa cena z ostatnich 30 dniMateriały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska