Blogger Food Festival vol. 3 - Widzimy się 25 maja na Wyspie Młyńskiej! [ZOBACZ VIDEO]

JK
(Kuchenne) Rękawice zostały rzucone.

Już tylko tydzień pozostał do Blogger Food Festivalu, a nasi Kucharze już ostrzą noże, studiują przepisy i zacierają ręce!

Czyj zespół stworzy Bydgoską Potrawę Roku 2019?
Przekonasz się 25 maja na Wyspie Młyńskiej, gdzie na czele zespołów, w kulinarnych szrankach staną: dr Józef Sadkiewicz z Akademii Kulinarnej Sadkiewicza, Rafał Godziemski z restauracji Memo, oraz Marcin Szukaj z Restauracji Kuchnia i Bistro Bulwar.

Jakie inne atrakcje czekają na Was podczas sobotniej imprezy?

Gościem specjalnym będzie Robert Makłowicz, który podczas ekskluzywnych pokazów gotowania, przedstawi uczestnikom autorskie przepisy. Co więcej, po zakończonym pokazie, każdy z uczestników będzie mógł chwilę porozmawiać z kucharzem, zrobić sobie z nim zdjęcie oraz skosztować przygotowanych dań.

Podczas imprezy odbędzie się również konkurs dla bloggerów kulinarnych, którzy spróbują zdobyć serca jurorów przygotowanymi na czas daniami. Bloggerzy powalczą o nagrodę główną - 5 tysięcy złotych!

UWAGA!
Zostały ostatnie wolne miejsca na bezpłatne pokazy kulinarne Roberta Makłowicza. Zapisy obowiązują poprzez poniższą ankietę.


Pokaz 13:45 - 14:30

Pokaz 15:00 - 15:45

Pokaz 17:00 - 17:45

Wideo

Materiał oryginalny: Blogger Food Festival vol. 3 - Widzimy się 25 maja na Wyspie Młyńskiej! [ZOBACZ VIDEO] - Express Bydgoski