Derby są nasze! KKP lepszy od spadkowicza [ZDJĘCIA]

Fa, zdjęcia KS Unifreeze Górzno, KKP Bydgoszcz/Facebook
Już w 2. kolejce doszło do derbowego meczu w I lidze kobiet (grupa północna). KKP Bydgoszcz pojechał do Miesiączkowa, gdzie na zespół ze Słowiańskiej czekał spadkowicz z ekstraligi (po jednym sezonie) - Unifreeze Górzno.Zespół gospodarzy prowadzi Adam Bała, były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz. Jego córka Agata jest bramkostrzelną napastniczką, ale tym razem nie trafiła do siatki.Podopieczne Adam Górala wygrały 2:0 (1:0). W 15 minucie wynik otworzyła po pięknym strzale Ilona Raczkowska. Zanim padła druga bramka dla bydgoskiego zespołu, w poprzeczkę trafiła Klaudia Szymczak z Unifreeze. Wynik ustaliła w 85 minucie Monika Kaźmierczak.To druga wygrana KKP Bydgoszcz (na inaugurację 1:0 z Medykiem II Konin), a druga porażka Unifreeze Górzno (w 1. kolejce 1:3 w Olsztynie ze Stomilem).Kolejny mecz bydgoszczanki rozegrają dopiero 9 września (niedziela, 16.00) na Słowiańskiej – rywalem UKS SMS II Łódź.ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU KKP W MIESIĄCZKOWIE >>>>>Fa, zdjęcia KS Unifreeze Górzno, KKP Bydgoszcz/Facebook
Już w 2. kolejce doszło do derbowego meczu w I lidze kobiet (grupa północna). KKP Bydgoszcz pojechał do Miesiączkowa, gdzie na zespół ze Słowiańskiej czekał spadkowicz z ekstraligi (po jednym sezonie) - Unifreeze Górzno. Zespół gospodarzy prowadzi Grzegorz Bała, były piłkarz Zawiszy Bydgoszcz. Jego córka Agata jest bramkostrzelną napastniczką, ale tym razem nie trafiła do siatki. Podopieczne Adam Górala wygrały 2:0 (1:0). W 15 minucie wynik otworzyła po pięknym strzale Ilona Raczkowska. Zanim padła druga bramka dla bydgoskiego zespołu, w poprzeczkę trafiła Klaudia Szymczak z Unifreeze. Wynik ustaliła w 85 minucie Monika Kaźmierczak. To druga wygrana KKP Bydgoszcz (na inaugurację 1:0 z Medykiem II Konin), a druga porażka Unifreeze Górzno (w 1. kolejce 1:3 w Olsztynie ze Stomilem). Kolejny mecz bydgoszczanki rozegrają dopiero 9 września (niedziela, 16.00) na Słowiańskiej – rywalem UKS SMS II Łódź. ZOBACZ ZDJĘCIA Z MECZU KKP W MIESIĄCZKOWIE >>>>>

Materiał oryginalny: Derby są nasze! KKP lepszy od spadkowicza [ZDJĘCIA] - Express Bydgoski