Elana Toruń wygrywa w pierwszym sparingu. Widzew Łódź został pokonany

Dariusz Knopik
Piłkarze Elany okazali się lepsi od zawodników Widzewa w sparingu rozgrywanym w zimowej scenerii Facebook Elana Toruń
W pierwszym meczu sparingowym Elana Toruń pokonała na wyjeździe pierwszoligowego Widzewa Łódź 2:1.

WIDZEW - ELANA 1:2 (0:2)
Bramki: Bartłomiej Poczobut (58 - karny) - Matus Marcin (4), Hubert Antkowiak (19 - karny).
ELANA (I połowa): Kuchnicki - Lenkiewicz, zawodnik testowany, Muñoz, Pawlicki - Wienczek, Pipi, Szczyrba, Camacho, Marcin - Antkowiak
ELANA (II połowa): Haluch - Lubowicz, zawodnik testowany, Świeciński, Niemiec - Zagórski, Jóźwicki, Dominik Pisarek, Wojciech Pisarek - Stupieńko, Rak.

Torunianie dopiero w poniedziałek rozpoczęli przygotowania do rundy wiosennej, a już w sobotę udali się na sparing do Widzewa.
W Łodzi spisali się bardzo dobrze. Już jedna z pierwszych akcji przyniosła im gola, kiedy trafił Matus Marcin. Po kwadransie z rzutu karnego prowadzenie podwyższył Hubert Antkowiak. Po przerwie elaniści stracili bramkę po strzale z karnego Bartłomieja Poczobuta. Wygrana Elany mogła być wyższa, ale w 89. minucie Kacper Jóźwicki nie wykorzystał jedenastki, bo jego strzał obronił Miłosz Mleczko.