Enea Operator Międzyszkolna Wirtualna Liga Szachowa prawie na finiszu [zdjęcia]

ds
Prawie 60 juniorów wzięło udział w przedostatnim IX turnieju z cyklu Enea Operator Międzyszkolna Wirtualna Liga Szachowa. Tym razem podium niemal wszystkie miejsca na podium zajmowali zawodnicy z innych regionów - zawody cieszą się bowiem powodzeniem w całej Polsce. W Grupie A zwyciężył Jakub Błaszkiewicz z SP nr 6 w Jeleniej Górze, a za nim uplasowali się Cezary Kraczek z SP nr 1 w Biłgoraju i Karolina Figa z SP nr 1 w Rybniku. W Grupie B, najlepszy był Leon Zalewski z Przedszkola Sióstr Niepokalanek w Warszawie, a kolejne miejsca w czołówce zajęli Konrad Muzal z SP nr 18 w Grudziądzu i Eryk Ejsymont z SP im. Jana Pawła II w Łazach. Przed młodymi miłośnikami szachów ostatni turniej ligi, który odbędzie się 12 czerwca o godzinie 11:00 Dla sześćdziesięciu zawodników (30 z każdej grupy) przewidziane są pamiątkowe medale, które zostaną wręczone po zakończeniu turnieju Enea Operator Międzyszkolnej Ligi Szachowej - 19 czerwca w Barcinie.