III liga: Kluczevia Stargard - Unia Janikowo. Jest piąta wygrana z rzędu!

Dariusz Knopik
Piłkarze Unii mają powody do radości po kolejnej wygranej
Piłkarze Unii mają powody do radości po kolejnej wygranej Przemysław Powała
W 13. kolejce III ligi Unia Janikowo pokonała na wyjeździe Kluczevię Stargard 2:1. To piąte zwycięstwo z rzędu zespołu Piotra Klepczarka

KLUCZEVIA - UNIA 1:2 (1:2)
Bramki: (23) - Gracjan Goździk (5), Mariusz Kryszak (26)
UNIA: Fabiszewski - Beta, Mysiak, Urbański, Kowalski - Krysztopowicz, Kryszak - Zagórski (61. Kujawski), Goździk, Gomez (78. Zaborowski) - Kędziora (89. Losik).

Janikowianie ostatnio prezentowali się bardzo dobrze o czym świadczą cztery wygrane z rzędu i awans na 7. miejsce w tabeli. Unia była zdecydowanym faworytem w meczu z ostatnią drużyną i to mimo faktu rozgrywania meczu na wyjeździe.

POLECAMY

Wszystko zaczęło się zgodnie z planem, bo już jedna z pierwszych akcji przyniosła gola zespołowi z Janikowa. Celnym strzałem popisał się Gracjan Goździk, który uświetnił 60. mecz w barwach Unii. W 23. minucie podopieczni Piotra Klepczarka stracili gola. Na szczęście piłkarze z Janikowa szybko odpowiedzieli. Świetnym strzałem z około 20 metrów popisał się Mariusz Kryszak.

Po przerwie janikowianie oddali inicjatywę rywalom, ale na szczęście nie pozwolili sobie wbić gola. Dobrze w bramce spisywał się Gracjan Fabiszewski. Tak więc piąta wygrana z rzędu i siódma w sezonie Unii stała się faktem

W następnym meczu Unia podejmie inny zespół ze Stargardu - Błękitnych. Spotkanie zaplanowano na 22 października na godz. 14.