III liga piłki nożnej: Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin. Strzelono dwa gole

DS
Gol Piotr Witasika zapewnił punkt Olimpii
Gol Piotr Witasika zapewnił punkt Olimpii Łukasz Szalkowski
W meczu 17. kolejki III ligi piłki nożnej Olimpia Grudziądz zremisowała ze Świtem Szczecin 1:1. Biało-zieloni utrzymali pozycję lidera.

Olimpia Grudziądz - Świt Szczecin 1:1 (0:1)
Bramki: Piotr Witasik (52) - Szymon Kapelusz (44).
OLIMPIA: Olszewski - Karankiewicz, Wicki, Witasik - Leszczyński, Zawada (69. Zachaczewski), Cabrera (69. Karmański), Romero (60. Cywiński), Warcholak - Kaczmarek (82. Landowski), Bojas.

To było ostatnie spotkanie ligowe biało-zielonych na swoim boisku. Z tego powodu grudziądzanie chcieli pożegnać się z kibicami zwycięstwem. Tym bardziej, że wcześniej potracili sporo punktów na swoim stadionie. Niestety, to im się nie udało.

Pod koniec pierwszej połowy stracili gola po strzale z bliska Szymona Kapelusza. Po przerwie Piotr Witasik doprowadził do remisu.

W przyszłą sobotę grudziądzanie zagrają awansem z wiosny mecz wyjazdowy z Kluczevią Stargard. 1 grudnia planowane jest spotkanie 1/8 finału Pucharu Polski ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki.