[INO]Cieżka przeprawa Noteci

Maciej Drabikowski
Zawodniczki Noteci Inowrocław odniosły pierwszą wygraną w rundzie wiosennej w trzeciej lidze. Z trudem pokonała rywalki z Bydgoszczy.

Bramki

: Weronika Nowicka (80. karny), Polewska (85) - Muszyńska (10).

IKKP NOTEĆ

: Kalita - Gierszewska, Pawlik, Krajewska (Szczepaniak), Łożyńska - Walczak, Prałat, Zygmunt (Wojciechowska), Hoduń (Nowicka) - Ziemba (Domańska), Polewska.

- To był bardzo słaby mecz w wykonaniu naszej drużyny - mówi Grzegorz Kugler, prezes Noteci. Pierwsza połowa to festiwal niecelnych podań. Po przerwie dziewczyny dominowały na boisku. W końcowych sekundach zdołały wyrównać i zdobyć zwycięskiego gola.

Pozostałe mecze

Tucholanka - Viking 4:0, WAP Włocławek - GOKSiR Start 0:1, Unifreeze II Górzno - KKP II Bydgoszcz 10:1, GLKS Osielsko-Żołędowo - Spójnia Białe Błota 0:6, FUKS Wielowicz - Gwiazda Toruń 1:5, Wda/Strażak - Wisła Grudziądz 2:1.