MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Już tylko do 7 lipca czekamy na zgłoszenia firm do tytułu Lider społecznej odpowiedzialności biznesu. Nie zwlekaj!

Beata Busz
Beata Busz
Laureatów ogłosimy podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Co roku bierze w niej udział około 500 przedsiębiorców, to doskonała okazja do kuluarowych rozmów
Laureatów ogłosimy podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy. Co roku bierze w niej udział około 500 przedsiębiorców, to doskonała okazja do kuluarowych rozmów Fot. Tomasz Czachorowski
Cały czas wpływają do nas ankiety od firm, które pretendują do tytułu Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR). Ale może czekamy właśnie na Ciebie? Zwycięzcę ogłosimy podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy.

Jak zgłosić się do tej prestiżowej kategorii 28. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw?
To proste! Wystarczy wypełnić webankietę.
Warto się pospieszyć, bo czasu jest już coraz mniej. Na zgłoszenia czekamy bowiem do 7 lipca, do godz. 12.00.

To najlepsza, darmowa reklama twojej firmy!

Wcale nie trzeba być wielkim przedsiębiorstwem, żeby zwyciężyć w naszym konkursie. W poprzednich edycjach na najwyższym stopniu podium stawały zarówno duże przedsiębiorstwa, jak i niewielkie biznesy.
A na kogo czekamy?
Na firmy, które wspierają społeczność lokalną, mi. in. lokalne organizacje, programy dla dzieci i młodzieży, sport, kulturę. Nie obca jest im też dbałość o ekologię - m.in. wdrażają ekologiczne procesy technologiczne oraz ekologiczne produkty, segregują odpady, edukują ekologicznie pracowników i klientów.
Mile widziane są też firmy, które inwestują w rozwój swoich pracowników i podnoszą ich kwalifikacje. Promują wolontariat pracowniczy.
- Myślę, że po raz kolejny warto pochwalić się, jak profesjonalnie zarządzane są firmy w naszym regionie - przekonuje do udziału w 28. edycji Złotej Setki prof. Artur Laska, dziekan Wydziału Nauk o Polityce i Administracji Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. - Dzisiaj trudno o lepszą reklamę poważnego biznesu, jak odpowiedzialne i wrażliwe społecznie zarządzanie, w którym sukces finansowy stanowi przyczynek do aktywnego wspierania pracowników, społeczności lokalnych, a przede wszystkim działania na rzecz rozwiązywania problemów społecznych i środowiskowych.

Naukowcy i kapituła wybiorą lidera CSR

To właśnie zespół naukowców pod kierunkiem prof. Laski oceni zawarte w ankiecie odpowiedzi. Biznesy, które uzyskają najlepszy wynik z badania ankietowego, trafią pod obrady kapituły konkursu, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele regionalnych uczelni, organizacji biznesowych, otoczenia biznesu i samorządu. W tajnym głosowaniu wyłonią oni pierwszą trójkę, która otrzyma dyplomy, a do zwycięzcy trafi dodatkowo statuetka Złotej Setki.
Laureatów wszystkich kategorii 28. edycji Złotej Setki Pomorza i Kujaw ogłosimy 30 września, podczas gali w Operze Nova w Bydgoszczy.Wszystkie firmy, które wypełnią ankietę zostaną na nią zaproszone. Co roku w tym święcie regionalnego biznesu bierze udział około 500 przedsiębiorców, a także przedstawiciele samorządów. To doskonała okazja do kuluarowych rozmów i wymiany biznesowych doświadczeń.
- Gdzie, jak gdzie, ale na Złotej Setce Pomorza i Kujaw „Gazety Pomorskiej” warto się pokazać - przyznaje Łukasz Gliński, prezes związku Pracodawcy Pomorza i Kujaw.
O laureatach napiszemy na łamach naszych trzech tytułów - Gazety Pomorskiej, Expressu Bydgoskiego i Nowości Dziennika Toruńskiego, w specjalnym dodatku oraz stronach internetowych i w serwisie Strefa Biznesu.

ZŁGOŚ SWOJĄ FIRMĘ

Jeżeli Twoja firma uwzględnia interesy społeczne, ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami: klientami, pracownikami, społecznością lokalną, to koniecznie zgłoś się do prestiżowej kategorii Lidera społecznej odpowiedzialności biznesu. Wystarczy kliknąć poniżej i wypełnić webankietę przygotowaną przez naukowców Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, naszego partnera merytorycznego w tej kategorii.

Następnie zawarte w niej odpowiedzi zostaną ocenione przez zespół pod kierunkiem dr. hab. Artura Laski, profesora uczelni, dziekana Wydziału Nauk o Polityce i Administracji UKW. Firmy, które uzyskają najlepszy wynik z badania ankietowego, trafią pod obrady kapituły konkursu, w skład której wejdą m.in. przedstawiciele regionalnych uczelni, organizacji biznesowych, otoczenia biznesu i samorządu. W tajnym głosowaniu wyłonią oni pierwszą trójkę, a do zwycięzcy trafi statuetka.
Na zgłoszenia w tej kategorii czekamy do 7 lipca, do godziny 12:00.

Święto regionalnego biznesu

Laureatów wszystkich kategorii ogłosimy na gali w Operze Nova w Bydgoszczy, 30 września. Zaprosimy na nią wszystkich uczestników Złotej Setki.
REGULAMIN RANKINGU

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Strefa Biznesu: Ceny złota na nowym, historycznym poziomie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska