Karambol pod Bydgoszczą. Zderzyło się 6 samochodów [wideo]

Podaj powód zgłoszenia
Hiena nie cieszy się sympatią, podobnie jak większość zwierząt padlinożernych. Już sama świadomość, że to zwierzę może wywlec i zbezcześcić niedawno pochowanego krewnego wystarczyła, aby hien nie lubiono. Wszak w większości kultur zmarłym należy się szacunek, stąd zwierze, które okazjonalnie mogło spożywać ludzkie zwłoki budziło powszechny gniew i nienawiść. Jakby tego było za mało, jednym z dźwięków wydawanych przez hienę jest odgłos przypominający upiorny chichot. Tego dla ludzi było już za dużo – nie dość że zwierzę dosłownie żeruje na cudzym nieszczęściu, to jeszcze się przy tym „śmieje”. No i pokarm – mięso niekiedy już w stanie znacznego rozkładu, dla ludzi ohyda, dla hieny rarytas.
Odszkodowania i profesjonalna pomoc prawna
- poszkodowanym w wypadkach!
- Bez zaliczek i opłat wstępnych!
- BYŁEŚ OFIARĄ WYPADKU???
- Pieszym, rowerzystą, kierowcą, pasażerem?
- UTRACIŁEŚ BLISKĄ CI OSOBĘ?
Pomagamy odzyskać odszkodowania za zdarzenia od
10.08.1997 roku
twój uszczerbek na zdrowiu, śmierć osoby bliskiej.
Zadzwoń, napisz!
Europejski Gwarant Odszkodowań prowadzi działalność w zakresie reprezentowania osób fizycznych oraz firm w zakresie dochodzenia odszkodowań od towarzystw ubezpieczeniowych jak też innych podmiotów zobowiązanych do naprawienia szkody.
Współpracujemy z wieloma podmiotami: kancelariami prawnymi na terenie całego kraju oraz biegłymi rzeczoznawcami i lekarzami-specjalistami.
Zdobyta wiedza oraz współpraca ze specjalistami z różnych dziedzin pozwala nam precyzyjnie określić rzeczywistą szkodę na zdrowie osoby poszkodowanej oraz wszelkie możliwości prawne związane z uzyskaniem odszkodowania.
Gwarantujemy nieskomplikowane zasady współpracy i uzyskanie możliwie maksymalnego zadośćuczynienia i odszkodowania.
Świadczymy pomoc prawną rodzinom osób, które na skutek obrażeń doznanych w wypadkach utraciły życie.
Pomożemy w uzyskaniu innych świadczeń odszkodowawczych: renty oraz zwrotu kosztów leczenia i rehabilitacji.
Nasza oferta skierowana jest do osób nie znających procedur i przepisów prawnych związanych z uzyskaniem odszkodowania, jak również nie mających środków na pokrycie kosztów jego dochodzenia.
Oferta zakresu szkód, w których prowadzimy postępowania:
- szkody komunikacyjne,
- szkody medyczne,
- szkody rolnicze,
- inne szkody wynikające z zaniedbań obowiązków,
- odszkodowania turystyczne,
- odszkodowania związane ze służebnością przesyłu,
- odszkodowania lotnicze,
- odszkodowania wynikające z wypadków przy pracy
ZAPEWNIAMY RÓWNIEŻ BEZPŁATNIE AUTO ZASTĘPCZE!!!!
-koszty wynajmu są w 100% pokrywane z ubezpieczenia sprawcy wypadku
(zajmujemy się wszystkimi procedurami rozliczeniowymi)
NIE ZWLEKAJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.
EGO pomoże Ci w uzyskaniu należnego odszkodowania.
tel.725-943-367 lub 666-060-288
W dniu 14.01.2015 o 21:09, :) napisał:Hiena nie cieszy się sympatią, podobnie jak większość zwierząt padlinożernych. Już sama świadomość, że to zwierzę może wywlec i zbezcześcić niedawno pochowanego krewnego wystarczyła, aby hien nie lubiono. Wszak w większości kultur zmarłym należy się szacunek, stąd zwierze, które okazjonalnie mogło spożywać ludzkie zwłoki budziło powszechny gniew i nienawiść. Jakby tego było za mało, jednym z dźwięków wydawanych przez hienę jest odgłos przypominający upiorny chichot. Tego dla ludzi było już za dużo – nie dość że zwierzę dosłownie żeruje na cudzym nieszczęściu, to jeszcze się przy tym „śmieje”. No i pokarm – mięso niekiedy już w stanie znacznego rozkładu, dla ludzi ohyda, dla hieny rarytas.
Nie czepiaj się hien. To bardzo inteligentne i odważne zwierzęta, którego dieta w większości składa się ze zwierząt upolowanych przez nie (hiena cętkowana).
Wracając do tematu, jazda "na zderzaku" to typowy styl jazdy przeciętnego polskiego kierowcy. W Niemczech za taką jazdę traci się nawet prawo jazdy. W Polsce taka jazda pozostaje bezkarna.
Hiena nie cieszy się sympatią, podobnie jak większość zwierząt padlinożernych. Już sama świadomość, że to zwierzę może wywlec i zbezcześcić niedawno pochowanego krewnego wystarczyła, aby hien nie lubiono. Wszak w większości kultur zmarłym należy się szacunek, stąd zwierze, które okazjonalnie mogło spożywać ludzkie zwłoki budziło powszechny gniew i nienawiść. Jakby tego było za mało, jednym z dźwięków wydawanych przez hienę jest odgłos przypominający upiorny chichot. Tego dla ludzi było już za dużo – nie dość że zwierzę dosłownie żeruje na cudzym nieszczęściu, to jeszcze się przy tym „śmieje”. No i pokarm – mięso niekiedy już w stanie znacznego rozkładu, dla ludzi ohyda, dla hieny rarytas.
Ucierpiałeś w wypadku do 10.08.1997 r.wstecz? Straciłeś bliską osobę? Dowiedź się co Ci się należy. Darmowa porada prawna.Zadzwoń pomogę wyciągnąć należne odszkodowanie Tel.725-943-367 lub 666-060-288
PRZECZYTAJ CO GROZI ZA ZNIEWAGĘ NA FORUM !!!
Znieważenie kogoś na forum internetowym, a więc za pomocą jednego ze środków masowego komunikowania się,stanowi kwalifikowany typ przestępstwa zniewagi, o którym mowa w art. 216 § 2 Kodeksu karnego. Jest ono zagrożone karą grzywny (co do zasady od 10 do 540 stawek dziennych), ograniczenia wolności (od 1 do 12 miesięcy) lub pozbawienia wolności do roku. Przestępstwo to ścigane jest z oskarżenia prywatnego, co oznacza żepokrzywdzony musi sam złożyć prywatny akt oskarżenia w sądzie albo skargę (ustną lub pisemną) na Policji.Zgodnie z art. 487 Kodeksu postępowania karnego, akt oskarżenia może ograniczyć się do oznaczenia osobyoskarżonego, zarzucanego mu czynu oraz wskazania dowodów, na których opiera się oskarżenie.
Obrażanie danej osoby na forum internetowym może zostać zakwalifikowane także jako naruszenie dóbr osobistych, znajdujących się pod ochroną prawa cywilnego, w szczególności czci, na którą składają się: dobre imię (cześć zewnętrzna) i godność (cześć wewnętrzna). W takim przypadku przysługują środki ochrony przewidziane w art. 24 § 1 Kodeksu cywilnego, obejmujące możliwość żądania od osoby, która dopuściła się naruszenia:
- usunięcia skutków naruszenia naszej, w szczególności poprzez złożenie oświadczenia odpowiedniej treści i w odpowiedniej formie
- zadośćuczynienia pieniężnego
- zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
Podstawa prawna:
- art. 216 § 2 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks karny (Dz. U. Nr 88, poz. 553 z późn. zm.)
- art. 59 § 1, art. 487, art. 488 § 1 ustawy z dnia 6 czerwca 1997 r. Kodeks postępowania karnego (Dz. U. Nr 89, poz. 555 z późn. zm.)
- art. 23 i 24 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm.)
- art. 26 ust. 1 pkt 3 ustawy z dnia 28 lipca 2005 r. o kosztach sądowych w sprawach cywilnych (tekst jednolity Dz.U. 2010 r., nr 90, poz. 594 z późn. zm.)
- art. 17 pkt 1, art. 27 § 1 ustawy z dnia 17 listopada 1964 r. Kodeks postępowania cywilnego (Dz. U. 1964 r., nr 43, poz. 296 z późn. zm.)
witam wszystkich chce dodać swoją opinie na temat wypatków w stopce z szczególnie wyjazd z zajazdu SKANSEN jesto bardzo nie bezpieczne miejsce gdzie samochody ruszają moim zdaniem powiny być tam zamontowane kamery ale dyskretnie wyłapali by wszystkich cwaniaków właściciele skansenu powini oto zadbać to tesz ich interes pozdro :)
I ja proszę o ukaranie Pomorskiej mandatem, bo mamy 2015 rok a to prawdopodobnie piracka strona?Wszelkie prawa zastrzeżone. Media Regionalne sp. z o.o. w Warszawie. 2001-2014.
Wydaje mi sie ze wyjezdzajace ze skansenu auto osobowe powinno zatrzymac sie jak nakazuje znka "STOP" a tego nie zrobilo... Prosze o ukaranie kierujacego mandatem ;P
co za sensacja ... nie ma miesiąca żeby tam nie było wypadku/kolizji a zdarza się że 4 w ciągu miesiąca