KH Energa bez szans w starciu z Unią Oświęcim. Mamy zdjęcia z tafli i trybun

PB
Hokeiści KH Energi nie mieli w niedzielę większych szans w starciu z Unią Oświęcim. Przegrali na Tor-Torze 0:6.

Już pierwsza tercja wyjaśniła sytuację. Goście zdobyli trzy gole w różnych konfiguracjach - przewadze, równowadze i osłabieniu.

Strat nie udało się odrobić. Po drugiej tercji i golu Krystiana Dziubińskiego było już 0:4. W ostatniej części prowadzenie oświęcimian jeszcze wzrosło, po bramkach Dziubińskiego i Sebastiana Kowalówki.

Kolejny mecz torunian - w najbliższy piątek w Jastrzębiu z JKH GKS-em (godz. 18).

KH Energa Toruń - Unia Oświęcim 0:6 (0:3, 0:1, 0:2)

0:1 A. Szczechura - M. Cichy, P. Padakin (2:26, w przewadze), 0:2 S. Kowalówka - Ł. Krzemień, A. Denyskin (6:02), 0:3 K. Dziubiński - E. Ahopelto, P. Noworyta (13:09, w osłabieniu), 0:4 A. Denyskin - Ł. Krzemień, P. Noworyta (34:22), 0:5 K. Dziubiński - T. Laakso, R. Diukow (41:18), 0:6 S. Kowalówka - A. Denyskin, A. Jerofejevs (50:22, w osłabieniu)