Kto wygrał skoki dzisiaj? Skoki WYNIKI konkursu indywidualnego w Lillehammer w poniedziałek. Raw Air 2020 WYNIKI TABELA [09. 03.]

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo. Skoki w Lahti transmisja online live. Skoki dziś kto wygrał? Andrzej Banas / Polska Press
Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki narciarskie WYNIKI dziś w Lillehammer. Konkurs indywidualny Raw Air dzisiaj WYNIKI na żywo. Skoki w niedzielę wyniki TABELA, KLASYFIKACJA. Raw Air 2020 WYNIKI, KLASYFIKACJA GENERALNA. Skoki dziś WYNIKI na żywo. Konkurs indywidualny Raw Air 2020 w Lillehammer na żywo. Skoki w Lillehammer marca transmisja online live. Skoki w poniedziałek WYNIKI. Kto wygrał konkurs indywidualny w Lillehammer 9 marca? Skoki wyniki konkursu dzisiaj TABELA, KLASYFIKACJA. Liczymy na dalekie loty Dawida Kubackiego, Kamila Stocha i Piotra Żyły na Raw Air 2020. Skoki narciarskie w Lillehammer transmisja na żywo. Puchar Świata w skokach narciarskich Raw Air 2020 wyniki live. Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki klasyfikacja generalna - sprawdź miejsca Polaków. W poniedziałek 9 marca konkurs indywidualny na dużej skoczni w Lillehammer - wyniki na żywo. Skoki narciarskie dzisiaj WYNIKI live. Kto wygrał skoki dziś?

Skoki dzisiaj kto wygrał? Skoki indywidualne w niedzielę WYNIKI Raw Lillehammer - 09. 03. 2020

Skoki w niedzielę kto wygrał?

AKTUALIZACJA, godz. 11.00. W niedzielę fatalna pogoda w Oslo. Wieje silny wiatr, pada deszcz ze śniegiem. Zaczęły się obrady jury. Zgodnie z planem konkurs powinien rozpocząć się o godz. 14.30, ale to mało prawdopodobne. Skoki dziś transmisja na żywo.

Skoki dziś - zmiana godziny!

Znamy decyzję jury konkursy w Oslo. Z powodu trudnych warunków atmosferycznych konkurs indywidualny w Oslo przeniesiony na godz. 16.30. Ma zostać rozegrana tylko jedna seria bez serii próbnej. AKTUALIZACJA. Kolejne spotkanie jury o godz. 16.25. Konkurs na razie przesunięty o 15 minut. Skoki dziś kto wygrał?

Skoki dzisiaj kto wygrał?

AKTUALIZACJA - SKOKI W OSLO ODWOŁANE. Konkurs indywidualny dwa razy przesuwano w czasie, ale ostatecznie jury zdecydowało o odwołaniu skoków w niedzielę z powodu złego stanu skoczni po opadach śniegu z deszczem. Dodatkowy konkurs Raw Air 2020 ma zostać rozegrany poniedziałek w Lillehammer zamiast zaplanowanego na ten dzień prologu o godz. 17.30.

Skoki dzisiaj na żywo

Konkurs drużynowy w Oslo WYNIKI. Zaczynamy poważne skakanie w Raw Air 2020. Po takim sobie prologu w piątek liczymy na powrót na podium w konkursach drużynowych po nieudanych startach w Zakopanem i Lahti. Początek konkursu drużynowego w sobotę o godz. 15.15. U nas wyniki skoków na żywo.

NOWY LIDER PUCHARU NARODÓW PO KONKURSIE W OSLO. DUŻE STRATY POLAKÓW. SPRAWDŹ KLASYFIKACJE DRUŻYNOWĄ PUCHARU ŚWIATA!

Kamil Stoch dla Eurosportu: - Czasami za bardzo chcę, a dziś podszedłem do skoków na luzie, trochę treningowo. Czekam z optymizmem na konkurs niedzielny, ale nie robię sobie specjalnych nadziei. Zaczyna mi się skakać powtarzalnie i tego chcę się trzymać.

Skoki drużynowe kto wygrał?

Raw Air w Oslo WYNIKI. Polska na dobrej drodze do powrotu na podium w konkursach drużynowych Pucharu Świata. Na półmetku konkursu w Oslo, zaliczanego do klasyfikacji Raw Air 2020, nasz zespół zajmuje 3 miejsce za Norwegią i Niemcami, a przed Japonią, Słowenią i zaskakująco słabą Austrią. Skoki Polaków w sobotę: Piotr Żyła - 129 m, Maciej Kot - 115 m, Kamil Stoch - 130 m, Dawid Kubacki - 124 m. Skoki narciarskie wyniki dziś.

DWÓCH POLAKÓW W DZIESIĄTCE! SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ RAW AIR 2020 PO KONKURSIE DRUŻYNOWYM >>>KLIKJNIJ<<<

Konkurs drużynowy dzisiaj WYNIKI

Skoki w Oslo wyniki. Niestety, w trzecim kolejnym konkursie drużynowym w tym sezonie jesteśmy poza podium. O wszystkim decydowała ostatnia seria. Znakomicie spisał się Dawid Kubacki - 134,5 m, ale chwilę później Peter Prevc skoczył 133 m i to wystarczyło. Najlepsi w drużynie z dużą przewagą Norwegowie, drugie miejsce dla Niemców. Dobre skoki Kamila Stocha i Dawida Kubackiego pozwalają nam z optymizmem czekać na konkurs indywidualny w niedzielę. Skoki dzisiaj kto wygrał?

Kto wygrał skoki drużynowe?

Skoki Raw Air WYNIKI na żywo. Constantin Schmid wygrał prolog w Oslo i jest pierwszym liderem Raw Air 2020. Z sześciu polskich skoczków pięciu awansowało do konkursu indywidualnego w niedzielę, ale jedynie Piotr Żyła - 5 miejsce i Maciej Kot - 14 miejsce skakali na miarę oczekiwań kibiców. Rozczarował zwłaszcza Dawid Kubacki - świetny w treningach, ale w prologu dopiero 42 po skoku na odległość 117,5 m. Kto wygrał skoki w Oslo?

Raw Air 2020 klasyfikacja generalna

 • 1. Constantin Schmid 127,7
 • 2. Michael Hayboeck 125,5
 • 3. Ziga Jelar 127,2
 • 4. Robert Johansson 126,6
 • 5. Piotr Żyła 126,0
 • 6. Stefan Kraft 125,9
 • 7. Marius Lindvik 125,2
 • 7. Gregor Schlierenzauer 125,2
 • 9. Daniel Huber 125,0
 • 10. Anders Haare 124,0

Raw Air WYNIKI dzisiaj

Skoki narciarskie kto wygrał? W piątek 6 marca rusza cykl Raw Air 2020 - siedem konkursów, dziesięć punktowanych serii. To będzie wyczerpujące dziesięć dni. Świetnie w takich warunkach czuje się m.in. Kamil Stoch, który dwukrotnie stawał na podium klasyfikacji generalnej Raw Air. Oprócz niego w Oslo zobaczymy Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, wracającego do kadry A po udanych startach w Pucharze Kontynentalnym Macieja Kota, Aleksandra Zniszczoła i Jakuba Wolnego. Na razie ze startów kontuzja wyeliminowała Klemensa Murańkę. Skoki dzisiaj WYNIKI.

Skoki WYNIKI Raw Air 2020

Skoki kto wygrał? Pierwszym zwycięzcą Raw Air 2020 koronawirus. W czwartek władze Oslo zdecydowały o zamknięciu skoczni w Oslo dla kibiców w obawie przed rozprzestrzenianiem się epidemii. Przez trzy dni skoczkowie będą rywalizować bez publiczności. Na razie nie zdecydowano co z kolejnymi konkursami Raw Air 2020. Raw Air Oslo WYNIKI na żywo.

Skoki w Oslo WYNIKI: król Adam Małysz

Skoki narciarskie WYNIKI live

Kto wygrał skoki w Oslo? Cykl Raw Air 2020 rozpocznie się prologiem w piątek na skoczni w Holmenkkolen, to będą także kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. W sobotę konkurs drużynowy, który także liczy się do klasyfikacji Raw Air 2020. Dla Polaków to szansa na rewanż za fatalne szóste miejsce w Lahti. Skoki dzisiaj WYNIKI.

TERMINARZ, KLASYFIKACJE, PREMIE FINANSOWE - WSZYSTKO CO MUSICIE WIEDZIEĆ O RAW AIR 2020! >>>KLIKNIJ<<<

Skoki Raw Air WYNIKI na żywo

Skoki dziś live. Skoki narciarskie pogoda w Oslo. Raw Air 2020 na żywo. W piątek i sobotę pogoda nie powinna przeszkadzać skoczkom. Gorzej może być w niedzielę. W czasie konkursu indywidualnego zapowiadane są opady deszczu ze śniegiem. Transmisja online na żywo ze skoków narciarskich.

Raw Air 2020 na żywo, terminarz, program

 • 7 marca 2020 - Oslo (Norwegia), Raw Air, drużynowy
 • 8 marca 2020 - Oslo (Norwegia), Raw Air
 • 10 marca 2020 - Lillehammer (Norwegia), Raw Air
 • 12 marca 2020 - Trondheim (Norwegia), Raw Air
 • 14 marca 2020 - Vikersund (Norwegia), Raw Air, drużynowy
 • 15 marca 2020 - Vikersund (Norwegia), Raw Air

Puchar Świata w skokach klasyfikacja, tabela 5 marca

 • 1. Stefan Kraft 1613
 • 2. Karl Geiger 1495
 • 3. Dawid Kubacki 1131
 • 4. Ryoyu Kobayashi 1099
 • 5. Kamil Stoch 895
 • 6. Marius Lindvik 834
 • 7. Stephan Leyhe 828
 • 8. Daniel Andre Tande 695
 • 9. Peter Prevc 644
 • 10. Piotr Żyła 604

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki na żywo. W Lahti zgodnie z planem. Ryoyu Kobayashi pokazał, że nie zamierza oddawać łatwo podium klasyfikacji generalnej Pucharu Świata - jego 122,5 m. Lepszy od Japończyka okazał się jedynie Karl Geiger, trzeci jest Stefan Kraft. A Polacy? Tak sobie. Dawid Kubacki skoczył 116 m i jest poza czołową dziesiątką. Kamil Stoch poleciał 114 m, co nie daje żadnych nadziei na podium w Lahti. Nasz as jest dopiero 24. W serii finałowej zobaczymy tym razem Piotr Żyłę (116 m), który okazał się najlepszy z Polaków. Niespodzianką było odpadnięcie Mariusa Lindvika (106 m), co umacnia Kamila Stocha na 5 miejscu w Pucharze Świata.

Kiepsko spisali się pozostali Polacy. Jakub Wolny skoczył 111,5 m, Aleksander Zniszczoł 101 m, Paweł Wąsek 97,5 m, a Klemens Murańka 92 m, co dało przedostatnie miejsce w stawce. Skoki transmisja online live.

DAWID KUBACKI NADAL TRZECI W PUCHARZE ŚWIATA. SPRAWDŹCIE WSZYSTKIE KLASYFIKACJE SKOKÓW PO WEEKENDZIE W LAHTI >>>KLIKNIJ<<<

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki wyniki na żywo. Walka o podium w Lahti rozegrała się bez naszego udziału. Pierwszy zapewnił sobie je Stefan Kraft, ale pokpił sprawę Ryoyu Kobayashi (122 m) i przegrał także z Piotrem Żyłą i niewiele zyskał nad Kubackim. Na koniec znokautował rywali Karl Geiger i zasygnalizował, że walka o Puchar Świata jeszcze nie jest skończona. Pierwsze w sezonie podium dla Michaela Hayboecka, który czekał na to od marca 2018 roku. Puchar Świata w skokach kto wygrał?

Skoki WYNIKI dzisiaj

Skoki WYNIKI dzisiaj

Skoki kto wygrał w niedzielę? W drugiej serii polskim kibicom humory nieco się poprawiły. Były lepsze skoki, choć na podium szans nie było. Kamil Stoch skoczył 126,5 i awansował o dwanaście pozycji. Dawid Kubacki także się poprawił (125 m) i awansował na 11 miejsce. Piotr Żyła był bardzo zadowolony po skoku na odległość 127,5 m, bo dał my bardzo dobre 6 miejsce. Finlandia w tym sezonie jednak wybitnie nam nie pasowała. Jeden konkurs w Kuusamo, trzy w Lahti i ani jednego podium dla Polski. Skoki wyniki live.

Piotr Żyła dla Eurosportu: - Jestem bardzo zadowolony z tego dnia. Dużo pracy wykonałem w Lahti, już w sobotę coś tam się pokazywało dobrego, a w niedzielę było już bardzo fajnie.

Skoki wyniki na żywo

Skoki Raw Air live. Czy niedziela będzie dla nas? Po porażce w sobotnim konkursie drużynowym jest bez wątpienia problem z formą w polskiej reprezentacji. - Szóste miejsce to porażka i musimy to przeanalizować. Jest problem z timingiem na skoczni, nie wiem z czego wynika - mówi trener Michal Dolezal. Czy uda się wyeliminować problem w ciągu doby? Drugi konkurs indywidualny w Lahti o godz. 15.30. O godz. 14.00 zaplanowano kwalifikację. Skoki transmisja online na żywo.

Skoki dzisiaj na żywo

AKTUALIZACJA godz. 11.40. W niedzielę zanosi się na trudniejsze warunki atmosferyczne. Od rana w Lahti wieje wiatr, w czasie kwalifikacji zapowiadane są opady śniegu z deszczem. Podmuchy mają sięgać 5-6 m na sekundę, więc możliwe są korekty godzin kwalifikacji i konkursu, a pogoda może mieć wpływ na wyniki niedzielnych skoków. Skoki dzisiaj na żywo.

AKTUALIZACJA godz. 13.40. Kwalifikacje odwołane! Przyczyną przede wszystkim opady deszczu ze śniegiem. Konkurs w Lahti z udziałem wszystkich zawodników ma się rozpocząć zgodnie z planem o godz. 15.30. U nas transmisja skoków online na żywo.

Kamil Stoch dla Eurosportu: Jest niedosyt. Każdy z nas chciał dać z siebie więcej, ale też każdy dał tyle, ile potrafił tego dnia. Jestem rozczarowany. Postaram się, aby w niedzielę było lepiej

Trwa głosowanie...

Kto wygra skoki w niedzielę?

Skoki kto wygrał?

Na razie muszą nam wystarczyć sukcesy w Pucharze Kontynentalnym. Tam do formy wraca Maciej Kot. Po zwycięstwach w Predazzo w sobotę zajął drugie miejsce w Renie i tym samym wywalczył dla Polski dodatkowe, siódme miejsce na cykl Raw Air 2020. Skoki dziś WYNIKI na żywo.

Skoki na żywo

Skoki narciarskie WYNIKI. Po pierwszej serii konkursu drużynowego w Lahti Polska zajmuje 5. miejsce. Konkurs bardzo dobrze rozpoczął Piotr Żyła (123 m), potem nieco słabsze próby mieli Jakub Wolny (119 m) i Kamil Stoch (118 m), a na koniec najlepszy skok w zespole oddał Dawid Kubacki (123,5 m). Na półmetku prowadzą Niemcy przed Słowenią i Austrią. Walka o podium wciąż realna. Polacy tracą do Austrii nieco ponad 5 punktów. Skoki dziś kto wygrał?

TRACIMY DYSTANS DO NORWEGII! SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ PUCHARU NARODÓW ORAZ INNE RANKINGU PUCHARU ŚWIATA. KLIKNIJ!

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki narciarskie na żywo. W drugiej serii nie udało się poprawić miejsca. Co gorsza, w ostatniej serii Polacy spadli na 6 miejsce po świetnym skoku Ryoyu Kobayashiego. W drugiej serii Piotr Żyła skoczył tylko 116 m, Jakub Wolny 113,5 m, Kamil Stoch 124 m, Dawid Kubacki 117,5 m. Po siedmiu z ośmiu serii prowadzili Słoweńcy, ale w ostatnim skoku zwycięstwo Niemcom dał Karl Geiger. Drugie miejsce dla Słowenii, trzecia dla Austrii. Skoki w niedzielę kto wygrał?

Konkurs drużynowy na żywo

Skoki transmisja live. W sobotę w Lahti czwarty w sezonie konkurs drużynowy, na razie mamy na koncie jedno zwycięstwo w sezonie, w Lahti także Polacy nie są faworytami. Po piątkowym konkursie indywidualnym wyżej stoją akcje Austriaków, Niemców i Norwegów. Trener Michal Dolezal desygnował do walki Kamila Stocha, Dawida Kubackiego, Piotra Żyła i Jakuba Wolnego. Początek emocji od godz. 16.00. U nas skoki na żywo w sobotę.

Skoki na żywo - skład drużyn

Skoki Lahti wyniki na żywo

Skoki transmisja online. Stefan Kraft prowadzi po pierwszej serii w Lahti. Austriak skoczył 129,5 m. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki wygrał kwalifikacje (126 m), a w konkursie jeszcze się poprawił 127,5 m. Polak jest drugi i co ważne, dużo lepszy od Ryoyu Kobayashiego, z którym rywalizuje o 3. miejsce w Pucharze Świata. Kamil Stoch skoczył 126,5 m i zajmuje 5 miejsce. Zupełnie nie udał się piątkowy konkurs Piotrowi Żyle, który po skoku na odległość 118 nie zakwalifikował się do serii finałowej.

KUBACKI UCIEKA PRZED KOBAYASHIM, STOCH PRZED LINDVIKIEM. SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJE PUCHARU ŚWIATA PO KONKURSIE W LAHTI!

Skoki wyniki live

Kto wygrał skoki w Lahti? Fatalnie spisali się skoczkowie z zaplecza polskiej reprezentacji. Aleksander Zniszczoł i Jakub Wolny skoczyli po 107,5 m i zajęli dwa ostatnie miejsca w 1 serii. Klemens Murańka nie był wiele lepszy - 111,5 m i także pożegnał się z konkursem. W kwalifikacjach odpadł po raz kolejny Paweł Wąsek po skoku na odległość 109 m. Skoki wyniki dzisiaj na żywo.

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki Lahti wyniki w piątek. W serii finałowej Karl Geiger zaimponował najdłuższym skokiem dnia - 130,5 m. Dawid Kubacki nie zdołał na to odpowiedzieć - 126 m, co przekreśliło szanse na podium. Stefan Kraft 129,5 m, co wystarczyło do kolejnego zwycięstwa, piątego w tym sezonie i 21 w karierze. Trzecie miejsce na podium dla Norwega Daniela Andre Tandego. Kamil Stoch w serii finałowej 127,5 m. Stoch ostatecznie wyprzedził Kubackiego i zajął 5 miejsce. Skoki kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo

Skoki dziś w Lahti wyniki. Skocznia Salpausselkä to jedna z tradycyjnych i z długą historią aren Pucharu Świata w skokach narciarskich. Do tej pory rozegrano w fińskim mieście 77 indywidualnych i drużynowych konkursów w skokach. W weekend czekają nas aż trzy konkursy skoczków w Lahti. W piątek 28 lutego i w niedzielę 1 marca konkursy indywidualne, a w sobotę 29 lutego czwarty w sezonie konkurs drużynowy. Zaczyna się decydujący etap walki o Kryształową Kulę i już ostatnia chwile, żeby powalczyć ze Stefanem Kraftem. U nas transmisja online live z kwalifikacji i wszystkich konkursów w Lahti. Kto wygrał skoki narciarskie?

Skoki najlepsze MEMY. Kibice komentują wyczyn Dawida Kubacki...

Skoki transmisja online

Wyniki na żywo skoków narciarskich. Kamil Stoch wiele sobie obiecuje po rywalizacji na skoczni Salpausselkä w Lahti. Nasz skoczek jest czwarty w klasyfikacji wszech czasów skoków Lahti. W konkursach indywidualnych cztery raz stawał na podium, trzy razy wygrywał. W ten weekend ma szanse awansować na drugie miejsce i wyprzedzić Andreasa Feldera (4 zwycięstwa, 1 trzecie miejsce) i Adama Małysza (3 zwycięstwa, 2 drugie miejsca i 1 trzecie). Poza zasięgiem wszystkich jest Matti Nykkenen, który na skoczni Salpausselkä wygrywał aż osiem konkursów indywidualnych. Skoki w Lahti kto wygrał?

Trwa głosowanie...

Dla kogo pierwszy konkurs skoków w Lahti?

Skoki w Lahti na żywo - tak Adam Małysz w 2001 roku zdobył w Lahti swoje pierwsze mistrzostwo świata

Skoki Lahti o której godzinie TERMINARZ PROGRAM

piątek 28 lutego

 • 14:00 oficjalny trening
 • 16:00 kwalifikacje
 • 17:30 konkurs indywidualny

sobota, 29 lutego

 • 15:00 seria próbna
 • 16:00 konkurs drużynowy

niedziela 1 marca

 • 14.00 kwalifikacje
 • 15.30 konkurs indywidualny

KIEDY WIELKI FINAŁ SEZONU SKOKÓW? SPRAWDŹ TERMINARZ PUCHARU ŚWIATA 2019/20

Skoki wyniki dzisiaj

Puchar Świata w skokach wyniki, tabela. W Lahti zobaczymy siedmiu polskich skoczków. Oprócz Stocha trener Michal Dolezal postawił na pewniaków Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Jakuba Wolnego, a także Aleksandra Zniszczoła, który zapunktował dwukrotnie w Rasnowie, Klemensa Murańkę i jeszcze jedną szansę dostanie Paweł Wąsek, dla którego weekend w Rumunii nie był udany. Pozostała szóstka indywidualnie jeszcze nie stawała na podium w Lahti. Jedynie Dawid Kubacki, Piotr Żyła, Klemens Murańka i Aleksander Zniszczoł stawali na podium w konkursach drużynowych. Za to Piotr Żyła stał w Lahti na podium mistrzostw świata, zdobył tutaj brąz na dużej skoczni w 2017 roku. Skoki dziś kto wygrał?

KAMIL STOCH. NAJLEPSZE MEMY. Kamil Stoch: co to był za sezon...

Skoki narciarskie na żywo

Skoki wyniki. Stara gwiazda Noriaki Kasai powoli żegna się z Pucharem Świata, ale może w Lahti pojawi się nowa? Fińskie skoki znowu ma zbawić Ahonen, ale już nie legendarny Janne, ale jego syn Mico. 18-latek zadebiutuje w Pucharze Świata, do tej pory jego największym sukcesem jest 30 miejsce w Pucharze Kontynentalnym. Finlandia, przed laty przecież potęga w skokach, ma na koncie 150 zwycięstw w Pucharze Świata, ale od ostatniego triumfu Anssiego Koivuranty minęło właśnie sześć lat. Kto wygrał skoki w Lahti?

Piękne żony i dziewczyny polskich skoczków narciarskich. Dla...

Skoki dziś wyniki, tabela

Skoki wyniki online. Niedzielny konkurs w Lahti, o ile planów wcześniej nie pokrzyżuje pogoda, będzie tysięcznymi zawodami indywidualnym w historii Pucharu Świata w skokach. Pierwsze odbyły się 27 grudnia 1979 roku w Cortina d'Ampezzo (zwyciężył Toni Innauer), setne 18 grudnia 1983 roku w Lake Placid (Jeff Hastings), 500 jubileusz 27 stycznia 2001 roku uczcił wygraną w Sapporo Adam Małysz. Skoki w Lahti dzisiaj live.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja generalna, tabela TOP 10 - 22 luty

 • 1. Stefan Kraft 1433
 • 2. Karl Geiger 1315
 • 3. Dawid Kubacki 1067
 • 4. Ryoyu Kobayashi 1045
 • 5. Kamil Stoch 828
 • 6. Marius Lindvik 818
 • 7. Stephan Leyhe 768
 • 8. Peter Prevc 615
 • 9. Daniel Andre Tande 606
 • 10. Piotr Żyła 564

Skoki WYNIKI na żywo. Kamil Stoch deklasuje w Lahti w 2019 roku. Tak Polak odniósł 33. wygraną w karierze (napisy)

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Podaj powód zgłoszenia

p
poeta piotr rysiewski

288 [ Data ]

Nie wiadomo, co jest powodem

wprowadzenia tych oszczędności,

może brak tuszu, że dwudziesty dziewiąty

tylko raz na cztery lata w kalendarzu gości.

Przykładem dorosły,

pracujący dwudziestolatek,

a z ilości kalendarzowych urodzin,

można stwierdzić, że ma pięć latek.

Zażartowała sobie z niego,

data przyjścia na świat,

co rok starszy, a w kalendarzu,

mało kiedy przybywa lat.

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3