Lech Rypin - Jeziorak Iława 2:1 (0:1)
Bramki: Łukasz Michalak (56), Mariusz Ragaman (68) - Michał Jankowski (35)
LECH: Szafrański - Bojaruniec, Ragaman, Buchalski, Baranowski - Tarnowski, Grube, Gajkowski, Żurowski - Błaszczyk, Kaczyński. Na zmiany: Winiecki, Koprowski, Michalak.
Podopieczni trenera Sławomira Suchomskiego zagrali bez kilku czołowych piłkarzy. Urazy wyeliminowały z gry Pawłów Tabaczyńskiego i Lewandowskiego, a z powodu nieszczęśliwego incydentu w saunie i poparzenia kilka dni wolnego otrzymała czwórka Jakub Bojas, Szymon Moszczyński, Mateusz Fredyk i Rafał Biernacki. - Na szczęście, ich przerwa w treningach potrwa krótko. W środę wracają do zajęć - informuje "Pomorską" Krzysztof Bartnicki, kierownik drużyny Lecha Rypin.
Przeczytaj także: Sparingowy weekend [wyniki zakończonych spotkań]
Trener Suchomski sprawdził za to innych zawodników. Wyrównującego gola strzelił junior Łukasz Michalak, który nie zmarnował sytuacji "sam na sam", a drugą bramkę zdobył uderzeniem głową Mariusz Ragaman.