Jak pisze portal dlahandlu.pl, który powołuje się biznes.onet., Lidl z projektem reklamowym pod nazwą "Pascal kontra Okrasa" ruszyła pod koniec lipca ub.r. Wielokanałowa kampania z udziałem Pascala Brodnickiego i Karola Okrasy była zaplanowana na 52 tygodnie. Według wstępnych założeń powinna już się zakończyć. Działania z ich udziałem prowadzone są jednak nadal.
Przedstawiciele sieci w rozmowie z portalem Onet potwierdzają, że to nie koniec kampanii. Według wyliczeń firmy Nielsen za okres od 26 sierpnia do 1 września tego roku firma wydała na reklamę w telwizji 4,47 mln zł i znalazła się na trzecim miejscu w zestawieniu TOP 10 brandów z największymi wydatkami na reklamę telewizyjną.
Przypomnijmy, z danych Kantar Media przygotowanych dla portalu Wirtualnemedia.pl wynika, że cennikowe wydatki reklamowe Lidla od stycznia do czerwca br. wzrosły o 42,1 proc. (to wzrost o 50,7 mln zł w stosunku do analogicznego okresu 2012 roku) - czytamy na biznes.onet.pl.
Źródło: biznes.onet.pl, dlahandlu.pl
