Mecz III ligi piłkarskiej Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz [zapis relacji na żywo]

Jakub Stykowski
Dariusz Knopik
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz.
Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz. Jakub Stykowski
W meczu I. kolejki nowego sezonu III ligi Olimpia Grudziądz zagrała na wyjeździe ze Stolemem Gniewino. Poniżej zapis relacji na żywo.

Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz 0:4 (0:2)

Bramki: Hubert Mich (28), Patryk Winsztal (43), Marcin Warcholak (48), Szymon Stanisławski (82).
Stolem: Moczadło - Wisniewski, Kotwica, Jeżowski, Łajski, Wachowiak, Patelczyk, Klarecki, Patrzykąt, Machol, Mirończuk.
Olimpia: A. Olszewski - Sikorski (85' Vu Thanh), Mich, Rogala - S. Olszewski, Owczarek, Kurowski (75. Karmański), Warcholak - Rzepka, Amarildo (64. Amarildo), Winsztal (75. Gojko).

Stolem Gniewino - Olimpia Grudziądz na żywo

Mecz 1. kolejki trzeciej ligi piłkarskiej.
20:4605.08.2022

Po meczu

Olimpia Grudziądz kapitalnie rozpoczyna nowy sezon w III lidze. Wygrywa 4:0 ze Stolemem Gniewino. Dziękujemy za uwagę. Niebawem galeria zdjęć oraz materiały wideo.

20:4505.08.2022

90'

Koniec spotkania.

20:4405.08.2022

89'

Jeszcze jeden róg dla Olimpii. Tym razem rozegrany krótko.

20:4205.08.2022

85'

Zmiana w Olimpii. Vu Thanh zastąpił Sikorskiego

20:3305.08.2022

82'

Olimpia prowadzi 4:0. Szymon Stanisławski płaskim strzałem przy słupku podwyższył wynik

20:2805.08.2022

75'

Dwie zmiany w Olimpii. Boisko opuścili Kurowski i Winsztal, który zastąpili Karmański i Gojko

20:2405.08.2022

73'

Rzut wolny dla Olimpii z około 25 metrów. Technicznie uderzał Warcholak. Pomylił się niewiele

20:1705.08.2022

66'

Kolejny róg dla Olimpii, który strzałem zakończył Rogala. Niestety piłka poleciała nad poprzeczką

20:1505.08.2022

64'

Pierwsza zmiana w Olimpii. Stanisławski zastępuję Amarildo

20:1205.08.2022

57'

Kolejny potężny strzał Warcholaka. Bramkarz Stolema odbił piłkę, ale nikt nie zdążył z dobitką

20:0305.08.2022

54'

Grudziądzanie szanują piłkę, długo się przy niej utrzymują i wymieniają dużo podań

19:5805.08.2022

48'

Olimpia prowadzi 3:0. Świetnie rozegrany rzut rożny. Piłkę wrzucił Kurowski, głową zgrał przed pole karne Amarildo do Warcholaka, który potężnym strzałem przy słupku podwyższył prowadzenie

19:5705.08.2022

46'

Drugą połowę zaczęli gospodarze

19:4805.08.2022

45'

Koniec pierwszej połowy

Przerwa

Goście od początku przeważali i zasłużenie prowadzą 2:0. Z relacją wracamy za około kwadrans

19:4305.08.2022

43'

Olimpia prowadzi 2:0. Świetna akcja po prawej stronie Sebastiana Olszewskiego, który popisał się kapitalnym crossem na druga stronę boiska. Do piłki dopadł Patryk Winsztal i posłał potężną bombę pod poprzeczkę

19:4005.08.2022

40'

Kolejny dobra akcja Warcholaka i pewna obrona Moczadły

19:3905.08.2022

38'

Pierwsza groźna akcja gospodarzy. Z dystansu strzelał Wachowiak. Pewna interwencja Adriana Olszewskiego

19:3105.08.2022

34'

Po strzeleniu gola grudziądzanie odrobinę się cofnęli i czekają na ataki piłkarzy z Gniewina

19:2705.08.2022

28'

Olimpia obejmuje prowadzenie. Celną główką popisuje się Hubert Mich.

19:2305.08.2022

23'

Warcholak bliski szczęścia. Kapitan Olimpii zobaczył, że bramkarz Stolema wyszedł daleko od bramki i chciał go przerzucić. Pomylił się nieznacznie....

19:2205.08.2022

21'

Dwie kontry gospodarzy, ale piłkę pewnie łapie Adrian Olszewski

19:1905.08.2022

19'

Druga świetna okazja Olimpii. Warcholak zagrał do Sikorskiego, po strzale którego piłka trafiła w słupek

19:1005.08.2022

11'

Mogło być 1:0 dla Olimpii. Dobrą akcję po prawej stronie przeprowadził Amarildo. Brazylijczyk wycofał piłkę do Winsztala, który posłał mocny strzał, ale trafił... w Rzepkę

19:0805.08.2022

7'

Od pierwszych minut przewagę uzyskali grudziądzanie, którzy przenieśli ciężar gry na połowę Stolema

19:0305.08.2022

4 '

Pierwszy rzut rożny dla Olimpii. Do główki doszedł Mich, ale uderzył bardzo niecelnie

18:5805.08.2022

1'

Zaczynają goście

18:5705.08.2022

Przed meczem

Opady już są mniejsze. Obie drużyny wychodzą na boisko

18:5105.08.2022

Witamy z Gniewina. Zespoły własne skończyły rozgrzewkę. Kibice zbierają się na trybunach. Mecz może być jednak opóźniony, bo rozszalała się ulewa i prognozowana jest burza.

18:4305.08.2022

Witamy serdecznie z Gniewina, gdzie o 19 rozpocznie się mecz Stolem - Olimpia Grudziądz. Piłkarze przygotowują się już do rozpoczęcia meczu.