MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Obsługa osób ze szczególnymi potrzebami w Urzędzie Miasta Włocławek. Można wypełnić ankietę

OPRAC.:
Joanna Maciejewska
Joanna Maciejewska
Urząd Miasta Włocławek pyta mieszkańców o obsługę w ratuszu osób ze szczególnymi potrzebami. Ankietę w tej sprawie można wypełnić do 7 sierpnia 2022.
Urząd Miasta Włocławek pyta mieszkańców o obsługę w ratuszu osób ze szczególnymi potrzebami. Ankietę w tej sprawie można wypełnić do 7 sierpnia 2022. Wojciech Alabrudziński
Do niedzieli 7 sierpnia 2022 można wypełnić ankietę dotyczącą obsługi w Urzędzie Miasta we Włocławku osób ze szczególnymi potrzebami. Anonimową ankietę można wypełnić elektronicznie oraz z tradycyjnej – papierowej formie.

Konferencja dotycząca wyników Włocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2023

od 16 lat

Ankieta dotycząca obsługi osób ze szczególnymi potrzebami

Do niedzieli 7 sierpnia 2022 można wypełnić anonimową ankietę dotyczącą utworzenia w Urzędzie Miasta we Włocławku stanowiska przeznaczonego do obsługi osób ze szczególnymi potrzebami. Ankietę można wypełnić elektronicznie na platformie Konsultacje JST oraz w formie papierowej poprzez wypełnienie formularza i wrzucenie go do urny (druki i urna znajdują się w holu budynku Urzędu Miasta Włocławek przy Zielonym Rynku).

„Urząd Miasta we Włocławku zamierza poznać opinię mieszkańców na temat takiego stanowiska, a w szczególności tego jak powinno ono wyglądać, gdzie powinno być zlokalizowane i jakie elementy wyposażenia powinno zawierać” - informuje włocławski magistrat.

Takie pytania postawiono w ankiecie

Ankieta dotycząca utworzenia w ratuszu stanowiska do obsługi mieszkańców ze szczególnymi potrzebami, składa się z siedmiu pytań - czterech zamkniętych i trzech otwartych. Można w niej wskazać m. in. jakie elementy warto uwzględnić przy tworzeniu stanowiska. Wśród pozycji do wyboru są między innymi:

  • odpowiednie oświetlenie i oznaczenie,
  • przewijak dla niemowląt,
  • odpowiednia wysokość blatów i mebli,
  • tłumacz języka migowego,
  • przestrzeń manewrowa dla osób poruszających się na wózku.

Można też wpisać własne propozycje. Ratusz pyta również o utrudnienia architektoniczne i techniczne, które miały wpływ na jakość obsługi i jakie warunki przy załatwianiu spraw należy zapewnić osobom ze szczególnymi potrzebami.

 

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wideo
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska