Olimpia Grudziądz rozegrała pierwszy sparing. Zobaczcie zdjęcia [galeria]

DS
W pierwszym meczu sparingowym Olimpia Grudziądz przegrała z trzecioligową Radunią Stężyca 1:2.- W tym meczu było kilkoro testowanych zawodników i jeden z nich strzelił gola - mówi Tomasz Asensky, prezes Olimpii. - W jednej połowie graliśmy właściwie juniorami i młodzieżowcami w składzie, bo chcieliśmy się przypatrzeć naszym wychowankom z akademii. Z wyniku nie robimy żadnej tragedii, bo to dopiero początek przygotowań do rundy wiosennej i przyjdzie czas na dobrą grę i zwycięstwa - dodaje szef klubu.Na kolejnych stronach zdjęcia ze sparingu>>>Łukasz Szalkowski
W pierwszym meczu sparingowym Olimpia Grudziądz przegrała z Radunią Stężyca 1:2.