Pewne zwycięstwo na Tor-Torze. KH Energa Toruń na czysto! [zdjęcia]

JP
W niedzielę torunianie zmierzyli się z Podhalem, które w piątek niezwykle ambitnie walczyło z Cracovią (przegrało dopiero po rzutach karnych). Na Tor-Torze niespodzianki nie było. Gospodarze nie forsowali tempa, zagrali dość ekonomicznie, ale pewnie wygrali. W trzeciej tercji nie grał już Arrak, trafiony wcześniej krążkiem w kolano. To było drugie z rzędu spotkanie na Tor-Torze bez straty gola przez gospodarzy. Grzegorz Olkowski
W niedzielę torunianie zmierzyli się z Podhalem, które w piątek niezwykle ambitnie walczyło z Cracovią (przegrało dopiero po rzutach karnych). Na Tor-Torze niespodzianki nie było.

KH Energa - Tauron Podhale Nowy Targ - 4:0 (1:0, 2:0, 1:0)

Bramki: 1:0 Kogut - Rodionow (8:40); 2:0 K. Kalinowski - Huhdanpää (23:29), 3:0 Syty - Zając, Karczocha (38:02); 4:0 Rodionow - Karczocha, Szkrabow (47:56).
Strzały: 44-35, Kary: 6 min - 6 min.
KH Energa: Mölder - Szkrabow, Kuraszow; Jaworski, Szkodienko; Rodionow, Kozłow; Kurnicki, Schafer - Huhdanpää, K. Kalinowski, Vasjonkin (4); Kogut, Arrak, M. Kalinowski; Limma, Korczocha (2), Syty; Dołęga, Rożkow, Zając.