Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

PRZEDSZKOLE NA MEDAL Głosowanie zakończone!

KK
Wielka akcja "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości-Dziennika Toruńskiego poświęcona przedszkolom dobiega końca! Które przedszkola są najlepsze w miastach i powiatach? Które nauczycielki są najbardziej lubiane przez dzieci i cenione przez rodziców? O tym dowiemy się już dzisiaj. A 23 maja zakończy się głosowanie na najsympatyczniejszą grupę.

Sprawdź wyniki głosowania na GRUPY PRZEDSZKOLNE

Wybierz miasto:
| Bydgoszczlub powiat:
| aleksandrowski |

Sprawdź ostateczne wyniki głosowania na PRZEDSZKOLA

Wybierz miasto:
| Bydgoszczlub powiat: **
| aleksandrowski |

sępoleński

| świecki |**

Sprawdź ostateczne wyniki głosowania na NAUCZYCIELI PRZEDSZKOLA

Wybierz miasto:
| Bydgoszczlub powiat: **
| aleksandrowski |

sępoleński
KLIKNIJ i zobacz RANKING WOJEWÓDZKI w kategorii Nauczyciel Przedszkola

► Przez najbliższe dwa miesiące maluchy i starszaki z kujawsko-pomorskich przedszkoli oraz ich nauczycieli będą gościć na łamach "Gazety Pomorskiej", "Expressu Bydgoskiego" oraz "Nowości-Dziennika Toruńskiego" i na stronach naszych serwisów internetowych.
► W połowie kwietnia do gazety dołączymy specjalne, pamiątkowe dodatki ze zdjęciami przedszkolaków.
► Osobno w Bydgoszczy i Toruniu, a także pozostałych miastach i powiatach województwa kujawsko-pomorskiego wybierzemy Przedszkole Roku, Nauczyciela Przedszkola Roku oraz najsympatyczniejszą grupę przedszkolną.
► Czeka mnóstwo nagród nie tylko dla przedszkoli i nauczycielek, lecz przede wszystkim dla dzieci! (czytaj więcej o nagrodach poniżej).

Wiosenny, przedszkolny sezon w pełni. Trwają jeszcze nabory maluszków, które od września rozpoczną edukację na jej pierwszym szczeblu. Rodzice szukają najlepszych placówek i nauczycieli, którym powierzą opiekę nad swoimi pociechami.

Rozpoczynamy akcję, w której w powiatach naszego województwa wybierzemy Przedszkole Roku 2018. Ten wspaniały tytuł zostanie przyznany głosami tych, którzy mają największe prawo do oceniania przedszkoli, czyli rodziców dzieci, którzy powierzają placówkom opiekę nad ich pociechami. Przedszkola, które zdobędą najwięcej głosów otrzymają także cenne nagrody, które przydadzą się w codziennej pracy z dziećmi.

Wybieramy Nauczyciela Przedszkola Roku 2018

O tym, jak dzieci czują się w przedszkolu, nie decyduje wyłącznie otoczenie, w którym spędzają czas. Nie najważniejsze są zabawki, place zabaw czy pomoce edukacyjne. Najważniejsi są opiekunowie.

Dlatego w ramach naszej akcji wybierzemy też Nauczyciela Przedszkola Roku 2018. Laureaci rankingu wojewódzkiego zdobędą zaproszenia na wyjazdy do SPA, podczas których będą mogli odpocząć od codziennego przedszkolnego zgiełku i obowiązków, a także inne cenne nagrody.

Nie zapomnimy o najmłodszych

W ramach naszej akcji nie pominiemy oczywiście najważniejszych bohaterów przed- szkolnego życia, czyli samych przedszkolaków. W internecie znajdzie się miejsce na galerie zdjęć z przedszkoli.

Czytelnicy wybiorą Najsympatyczniejsze Grupy, na które będzie czekać mnóstwo atrakcyjnych nagród. Dzieci indywidualnie i grupowo będą mogły skorzystać z różnych atrakcji. Będą na nie czekać niespodzianki.

Dodatek ze zdjęciami kujawsko-pomorskich przedszkolaków

W naszej akcji - tak jak w przedszkolu - najważniejsi będą oczywiście bohaterowie przedszkolnego życia, czyli dzieci. W połowie kwietnia do gazety dołączymy specjalne dodatki ze zdjęciami grup przedszkolnychnadesłanymi do plebiscytu z całego województwa. Fotografie ukażą się także w galeriach w naszym serwisie internetowym. W głosowaniu zostaną wybrane najsympatyczniejsze grupy przedszkolne.

Głosowanie w kategoriach Nauczyciel Przedszkola oraz Przedszkole Roku rozpocznie się w piątek, 13 kwietnia będzie trwać do środy, 16 maja do godz. 20:00. Głosowanie na Grupy Przedszkolne rozpocznie się natomiast 20 kwietnia i potrwa do 23 maja do godz. 22:00.

Dobra promocja dla przedszkola

Udział w akcji to świetna okazja do zaprezentowania oferty edukacyjnej przedszkola. Informacje o głosowaniu będą się ukazywać w drukowanym wydaniu gazet, w internecie oraz na naszych fanpage'ach w serwisie Facebook. Zachęcamy dyrektorów placówek, nauczycielki, a przede wszystkim rodziców do zgłaszania kandydatów.

CZEKAJĄ WSPANIAŁE NAGRODY!

PRZEDSZKOLE ROKU 2018

Przedszkola, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

I miejsce

 • voucher na reklamę prasową przedszkola w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 3000 zł

 • występ magika Mariusza Czajki

  CENTER Kliknij i zobacz stronę iluzjonisty

  Przedszkole odwiedzi magik Mariusz Czajka ze specjalnym 30-45 minutowym pokazem iluzji dla dzieci. Program przygotowany jest z myślą o najmłodszych, których iluzjonista zabiera w świat magii i czarów. Podczas występu, dzieci zapraszane są na scenę, aby pomóc czarodziejowi wypowiadać magiczne zaklęcia i wykonywać tajemnicze ruchy, dzięki którym niemożliwe staje się możliwe. Program zawiera takie sztuczki, aby dzieci nie miały problemu z interpretacją iluzji, a wszystkie efekty są prezentowane z barwnymi, budzącymi zainteresowanie przedmiotami. Nie brakuje również czarodziejskiej bajki ze szczęśliwym zakończeniem.

  CENTER

 • zestaw pięciu gier planszowych firmy Alexander oraz puzzle

  CENTER

  Alexander to rodzinna firma z całkowicie polskim kapitałem, produkująca od ponad 40 lat gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Jej najważniejszą wartością jest czas wspólnie spędzany w rodzinnym gronie, który buduje pozytywne relacje. Istotna dla firmy jest także edukacja przez zabawę.

  II miejsce

 • voucher na reklamę prasową przedszkola w w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 2000 zł

 • zestaw trzech gier planszowych firmy Alexander oraz puzzle

 • zestaw trzech książek od Wydawnictwa Dwie Siostry

CENTER Kliknij i zobacz stronę Wydawnictwa Dwie Siostry

III miejsce

 • voucher na reklamę prasową przedszkola w w Gazecie Pomorskiej, Expressie Bydgoskim lub Nowościach-Dzienniku Toruńskim o łącznej wartości 1000 zł
 • zestaw trzech gier planszowych firmy Alexander oraz puzzle

NAJSYMPATYCZNIEJSZA GRUPA PRZEDSZKOLNA ROKU 2018

Grupy przedszkolne, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów, otrzymają:

I miejsce

 • występ teatrzyku - Przedszkolaki odwiedzi w przedszkolu grupa Teatr Duet, która zagra jedno z wybranych przedstawień teatralnych. Do wyboru będą następujące przedstawienia: "Wilk i zając w mieście", "Niedźwiedź strażnik lasu" lub "Magiczny ołówek". Grupa będzie mogła wybrać przyjazdu teatrzyku w terminie między 4 a 15 czerwca 2018.

  CENTER

Kliknij i zobacz stronę Teatru Duet
 • kubek dla każdego dziecka z grupy

  CENTER

 • słodycze

  II miejsce

 • kubek dla każdego dziecka z grupy

 • zestaw dwóch książek od Grupy Wydawniczej Foksal

  CENTER
  CENTER
  CENTER CENTER Kliknij i zobacz stronę Grupy Wydawniczej Foksal
  CENTER
  CENTER III miejsce

 • kubek dla każdego dziecka z grupy

NAUCZYCIEL PRZEDSZKOLA ROKU 2018

Zwycięzcy w kategorii Nauczyciel Przedszkola Roku 2018 w głosowaniu powiatowym otrzymają:

 • voucher na biżuterię

  CENTER
  CENTER
  CENTER Kliknij i zobacz stronę Jubilera Monika

 • medal

  CENTER

 • zestaw kosmetyków marki Marion (w skład zestawu wchodzi 6 kosmetyków do pielęgnacji twarzy z linii Japoński Rytuał, antybakteryjne chusteczki do rąk, 7 sztuk maseczek do twarzy z linii FIT&FRESH)

Kliknij i zobacz stronę MARION KOSMETYKI

Nagrody w wojewódzkim rankingu nauczycieli

Pięciu nauczycieli, którzy zdobędą najwięcej głosów, biorąc pod uwagę wyniki wszystkich głosowań prowadzonych w miastach i powiatach, otrzyma:

 • elegancki dyplom na drewnie (laureaci miejsc od 1 do 5)

 • zestaw kosmetyków od firmy Hajoty Press Club (laureaci miejsc od 1 do 5)

  CENTER

 • voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w VINE RESORT & SPA GŁĘBOCZEK (laureat pierwszego miejsca)

  CENTER

  CENTER Kliknij i zobacz stronę VINE RESORT & SPA GŁĘBOCZEK

 • voucher na weekendowy pobyt dla dwóch osób w Domu Zdrowia LILA w Ciechocinku (laureaci miejsc od 2 do 5)

  CENTER
  CENTER
  CENTER KLIKNIJ i zobacz stronę Domu Zdrowia LILA

Patronem medialnym akcji jest Radio ESKA.

Informacji o plebiscycie udzielają od poniedziałku do piątku w godz. 8-16 Kamila Dorawa - tel. 510 026 903, e-mail: [email protected].

REGULAMIN

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: PRZEDSZKOLE NA MEDAL Głosowanie zakończone! - Gazeta Pomorska

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska