Uwaga. W związku z niezbędnym uaktualnieniem systemu rezerwacji ważne usługi na stronie firmy Ryanair i aplikacji mobilnej będą niedostępne 7 listopada od godz. 18 do 8 listopada do godz. 6. Ryanair zaleca, aby pasażerowie podróżujący w środę 7 listopada i w czwartek 8 listopada upewnili się, że dokonali odprawy online i wydrukowali karty pokładowe wcześniej.

Jak podaje linia lotnicza, odprawa online będzie niedostępna od 18 w środę 7 listopada do 06 w czwartek 8 listopada.

Pasażerowie proszeni są o dokonanie odprawy online przed lub po zakończeniu aktualizacji. Odprawa online dostępna jest, aż do 2 godzin przed planowanym czasem wylotu (z wyjątkiem okresu aktualizacji).

Czytaj również: Pani Ilona 3-milionową pasażerką Ryanair z Bydgoszczy! Czekały na nią prezenty

Nowe rezerwacje - niedostępne na stronie ryanair.com/Ryanair App między 18 w środę 7 listopada do 6 w czwartek 8 listopada.

Zmiany lotów (data/czas/kierunek) - niedostępne między 18 w środę 7 listopada do 6 w czwartek 8 listopada.

Sprawdzenie rezerwacji - serwis niedostępny między 18 w środę 7 listopada do 6 w czwartek 8 listopada.

Czytaj: Ryanair: Za opóźniony lot dostała czek, którego nie można zrealizować

Odprawa na lotnisku/zdanie bagażu - stanowiska odprawy/zdania bagażu będą otwarte na 2 godziny przed planowanym czasem wylotu, prosimy o wcześniejsze przybycie na lotnisko. Stanowiska zdania bagażu będą zamykane na 40 minut przed planowanym odlotem samolotu.

Ryanair prosi, by pasażerowie podróżujący z bagażem nadawanym przybyli na lotnisko na przynajmniej 2 godziny przed planowym czasem wylotu.

Przeczytaj też: 250 lotów z i do Niemiec odwołała irlandzka linia Ryanair. 10 sierpnia rozpocznie się strajk. Dotyczy to też lotów do i z Bydgoszczy

Wideo - Ryanair uruchamia wakacyjne loty z Jasionki do Burgas i Aten

Źródło: X-news/Nowiny24.pl