Policjanci z krośnieńskiej drogówki otrzymali zgłoszenie o nietrzeźwym kierującym, który w miejscowości Bobrowice uszkodził betonowy płot. Jak wynikało z relacji świadka, który jadąc za poruszającym się środkiem jezdni pojazdem przypominającym ciągnik rolniczy, kierowca w pewnym momencie zjechał z drogi. Uderzył w ogrodzenie, uszkadzając je - podaje podkomisarz Justyna Kulka z Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim.
Od 37-latka było czuć alkohol. Okazało się, że miał dwa promile i nie posiadał uprawnień do kierowania. Na tym nie koniec.
- Ponadto pojazd przypominający mniejszy ciągnik rolniczy był „samoróbką” niedopuszczoną do ruchu, którą zgodnie z przepisami nie może poruszać się po drogach publicznych. Pojazd trafił na policyjny parking - podaje policjantka.
Źródło informacji: Lubuska policja
