Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał? Skoki dziś WYNIKI. Dawid Kubacki wygrał Puchar Świata Titisee-Neustadt!

Joachim Przybył
Joachim Przybył
Skoki narciarskie WYNIKI na żywo. Puchar Świata Titisee-Neustadt - transmisja online live Andrzej Banas / Polska Press
Skoki narciarskie dzisiaj kto wygrał? Skoki dziś WYNIKI. Dawid Kubacki wygrał Puchar Świata Titisee-Neustadt! Po zwycięstwie Dawida Kubackiego w Turnieju Czterech Skoczni apetyty na dobre wyniki skoków są jeszcze większe. Skoki narciarskie w niedzielę 19 stycznia kto wygrał - wyniki live. Po zwycięstwie w sobotę Polak wygrał także konkurs w niedzielę w Titisee-Neustadt i sięgnął po historyczne ósme podium z rzędu w Pucharze Świata. Kto wygrał skoki narciarskie? Skoki narciarskie wyniki na żywo. Skoki narciarskie dziś wyniki live. Kolejne konkursy odbyły się w Titisee-Neustadt (Niemcy) 18 i 19 stycznia. Puchar Świata w Titisee-Neustadt - program, o której godzinie skoki. Sprawdź kto wygrał skoki dziś? Gdzie oglądać skoki? Puchar Świata w skokach transmisja online live. Konkurs indywidualny w Titisee-Neustadt 19 stycznia WYNIKI na żywo.

Skoki dzisiaj WYNIKI na żywo - Puchar Świata Titisee-Neustadt transmisja online live

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki dziś WYNIKI. Dawid Kubacki w pierwszej serii potwierdził fenomenalną formę - 143 m, czym wyrównał najdłuższy skok weekendu Japończyka Yukiyi Sato, ale startował z niższej belki i leciał przy gorszych warunkach. Polak dostał prawie 13 punktów więcej od Sato. Po chwili aż 147 m poleciał Ryoyu Kobayashi, ale dostał podmuch wiatru pod narty i przegrywa z Kubackim notami. Stefan Kraft w serii próbnej jako jedyny przekroczył 140 metrów, ale w konkursie skoczył tylko 139,5 m. Lider Pucharu Świata Karl Geiger był jeszcze 2 metry słabszy. Skoki w niedzielę 19 stycznia WYNIKI.

Skoki wyniki na żywo

Skoki transmisja online live. W pierwszej serii o wszystkim decydował wiatr i padający śnieg. Kamil Stoch znowu miał pecha: skoczył 128 m niemal bez wiatru i jest dopiero 15. W finałowej serii zobaczymy także Piotra Żyłę - 6. miejsce po kapitalnym skoku na odległość 141 m. Odpadli Stefan Hula, Aleksander Zniszczoł i Maciej Kot. Puchar Świata w skokach wyniki live.

Czytaj także

Skoki narciarskie dziś kto wygrał?

Skoki narciarskie wyniki. Dawid Kubacki po raz drugi wygrał w Titisee-Neustadt. W finałowej serii nikt dwójce liderów nikt nie zagroził. Ryoyu Kobayashi w trudnych warunkach spisał się dobrze - 134 m i objął prowadzenie w konkursie. Został już tylko Dawid Kubacki. O pół metra był słabszy, miał także nieco słabsze noty, ale ostatecznie o 0,3 punktu Polak lepszy od Japończyka! Pozostali dwaj Polacy słabiej. Piotr Żyła 129,5 m, ale obronił miejsce w czołowej dziesiątce. Niedziela nie była dniem Kamila Stocha - 116 m w finałowej serii i pierwszy raz nasz mistrz w sezonie poza czołową dwudziestką. Skoki w Titisee-Neustadt WYNIKI.

Skoki dzisiaj WYNIKI

Skoki narciarskie transmisja online. Osobną kwestią było zwycięstwo w minicyklu Titisee-Neustadt Five. Po czterech z pięciu serii liczyło się tylko dwóch skoczków: Ryoyu Kobayashi i Dawid Kubacki. Przed ostatnim skokiem Japończyk miał 2,4 punktu przewagi nad Polakiem. W ostatniej punktowanej serii Dawidowi Kubackiemu zabrakło może metra odległości lub odrobinę lepszych not. Dodatkowa premia 25 tys. euro dla Kobayashiego, który w trakcie całego weekendu wyprzedził Polaka o prawie 5 punktów punktu! Skoki narciarskie kto wygrał.

Titisee-Neustadt Five klasyfikacja, tabela

Puchar Świata w skokach klasyfikacja, tabela

 • 1. Karl Geiger 886
 • 2. Stefan Kraft 803
 • 3. Ryoyu Kobayashi 793
 • 4. Dawid Kubacki 764
 • 5. Mariusz Lindvik 545
 • 6. Kamil Stoch 474
 • 7. Daniel Andre Tande 447
 • 8. Philipp Aschenwald 414
 • 9. Peter Prevc 395
 • 10. Johann Andre Forfang 395

SPRAWDŹCIE KLASYFIKACJĘ GENERALNĄ PUCHARU ŚWIATA PO ZWYCIĘSTWIE DAWIDA KUBACKIEGO

Skoki narciarskie wyniki na żywo

Skoki narciarskie dziś na żywo. W sobotę 18 stycznia pierwszy konkurs indywidualny na dużej skoczni w Titisee-Neustadt. Po pierwszej serii prowadzi Dawid Kubacki! Polak jaki jedyny przekroczył 140 m, o pół metra i 3 punkty wyprzedza Niemca Stephana Leyhe, trzeci zwycięzca kwalifikacji i lider Titisee-Neustadt Five Ryoyu Kobayashi. Wysoko są także Piotr Żyła - 136 m i Kamil Stoch - 137,5 m, którzy zajmują odpowiednio 7 i 8 miejsce. Do finałowej serii sobotniego konkursu w Titisee-Neustadt nie zakwalifikowali się Aleksander Zniszczoł, Maciej Kot i Stefan Hula. Skoki transmisja live.

Skoki narciarskie transmisja live

Skoki kto wygrał 18 stycznia. W finałowej serii podium skutecznie zaatakował Stefan Kraft, który po skoku na odległość 140 m awansował na 2. miejsce. Na świetny skok Austriaka zdołał odpowiedzieć jedynie Dawid Kubacki. Polak znowu znokautował konkurencję, wprawiając w eurofię setki polskich kibiców. 141 m i drugie zwycięstwo w tym sezonie! W drugiej serii Piotr Żyła i Kamil Stoch skoczyli nieco bliżej, ale obronili miejsca w czołowej dziesiątce. Słabszy dzień miał Karl Geiger, lider Pucharu Świata zajął dopiero 12. miejsce. Skoki narciarskie wyniki Titisee-Neustadt.

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki dzisiaj WYNIKI. Dawid Kubacki tym samym został pierwszy polskim skoczkiem w historii, który stawał na podium w siedmiu kolejnych konkursach Pucharu Świata. Do tej pory sześć razy z rzędu byli w trójce Kamil Stoch i Adam Małysz. Skoki kto wygrał w sobotę.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja, tabela

 • 1. Karl Geiger 841
 • 2. Stefan Kraft 779
 • 3. Ryoyu Kobayashi 715
 • 4. Dawid Kubacki 664
 • 5. Mariusz Lindvik 519
 • 6. Kamil Stoch 467
 • 7. Daniel Andre Tande 433
 • 8. Philipp Aschenwald 392
 • 9. Peter Prevc 382
 • 10. Johann Andre Forfang 375

Titisee-Neustadt Five klasyfikacja, tabela - po 3/5 serii

Skoki dzisiaj NA ŻYWO

Skoki dziś WYNIKI. Ryoyu Kobayashi wraca do wielkiej formy? Japończyk wygrał w piątek kwalifikacje do obu konkursów w Titisee-Neustadt, skoczył 137,5 m, ale dalej o metr poleciał drugi Niemiec Stephan Leyhe. Najlepszy z Polaków Dawid Kubacki był ósmy- 133,5 m, tuż przed liderem Pucharu Świata Karlem Geigerem - 131,5 m. Do konkursów w sobotę zakwalifikowali się także 20 Piotr Żyła, 29 Aleksander Zniszczoł, 35 Kamil Stoch, 37 Stefan Hula i 45 Maciej Kot. Skoki dzisiaj kto wygrał.

Skoki w Titisee-Neustadt WYNIKI

Piątkowe kwalifikacje były także pierwszą z pięciu serii miniturnieju Titisee-Neustadt Five, w którym do wygrania są dodatkowe pieniądze. Pierwszym liderem cyklu jest Kobayashi. Dwie kolejne serie, już w ramach konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich, w sobotę o godz 16.00. U nas transmisja online na żywo. Skoki narciarskie WYNIKI na żywo.

Skoki narciarskie WYNIKI na żywo

Puchar Świata w skokach live. Przed nami kolejny weekend Pucharu Świata w skokach narciarskich. Po dwóch tygodniach przerwy skoczkowie wracają na dużą skocznię. W weekend dwa indywidualne konkursy w Titisee-Neustadt. Dla polskich skoczków to ostatni sprawdzian przed dwoma konkursami w Zakopanem. Pierwsze emocje już w piątek - kwalifikacje do obu konkursów w sobotę i niedzielę. U nas transmisja online live.

KTO PROWADZI W PUCHARZE NARODÓW? SPRAWDŹ WSZYSTKIE KLASYFIKACJE SKOKÓW NARCIARSKICH!

Skoki online transmisja na żywo

Skoki dziś live. W składzie reprezentacji Polski jedna zmiana. W zawodach Pucharu Świata w tym sezonie zadebiutuje Aleksander Zniszczoł, który zastąpi Jakuba Wolnego. Oprócz niego trener Michal Dolezal zabiera do Titisee-Neustadt Dawida Kubackiego, Piotra Żyłę, Kamila Stocha, Macieja Kota i Stefana Hulę. Skoki narciarskie transmisja online.

Trwa głosowanie...

Kto jest faworytem konkursów w Titisee-Neustadt?

Puchar Świata w Titisee-Neustadt - o której godzinie skoki narciarskie?

piątek 17 stycznia

 • 16:00 oficjalny trening
 • 18:00 kwalifikacje

sobota, 18 stycznia

 • 15:00 seria próbna
 • 16:00 konkurs indywidualny

niedziela 19 stycznia

 • 15.15 konkurs indywidualny

MARTA KUBACKA - POZNAJ PIĘKNĄ PARTNERKĘ ZWYCIĘZCY TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI!

Skoki dziś kto wygrał?

Skoki WYNIKI na żywo. Sobotni konkurs będzie szczególnie istotny dla Dawida Kubackiego. Nasz najlepszy obecnie skoczek może w Titisee-Neustadt przejść do historii polskich skoków. Na Hochfirstschanze powalczy o siódme podium z rzędu. Na razie wyrównał najlepsze osiągnięcie: sześć pudeł z rzędu. Dzieli je z Adamem Małyszem, który dokonał tego w sezonie Małysz w sezonie 2001/2002 i Kamil Stoch dwa lata temu.

Skoki dziś WYNIKI

Skoki dziś kto wygrał? - Widać, że Dawid mentalnie jest mocny i wierzy w siebie. Mały błąd mu nie przeszkadza, potrafi skoncentrować się na drugą rundę i jest na podium. W Predazzo także pozostali skoczkowie zaprezentowali się bardzo dobrze. W końcu odetchnąłem, bo tak to powinno wyglądać - cieszy się trener Michal Dolezal. Jak poszło Polakom w Titisee-Neustadt? Sprawdź wyniki skoków. Skoki wyniki na żywo.

DWA RAZY PODIUM KUBACKIEGO. SPRAWDŹ WYNIKI OSTATNICH KONKURSÓW W PREDAZZO!

Kto wygrał skoki narciarskie?

Wyniki skoków narciarskich. Puchar Świata w Titisee-Neustadt to nie tylko same konkursy. Na niemieckiej skoczni zostanie rozegrany minicykl Titisee-Neustadt Five. Do niego zaliczane będą wyniki kwalifikacji w piątek oraz cztery serie konkursowe w sobotę i niedzielę. Do wygrania są spore dodatkowe pieniądze. Zwycięzca Titisee-Neustadt Five zgarnie dodatkowo 25 tysięcy euro oprócz premii FIS. Skoki wyniki na żywo.

Puchar Świata w skokach klasyfikacja, tabela

 • 1. Karl Geiger 819
 • 2. Stefan Kraft 699
 • 3. Ryoyu Kobayashi 655
 • 4. Dawid Kubacki 564
 • 5. Mariusz Lindvik 505
 • 6. Kamil Stoch 435
 • 7. Daniel Andre Tande 397
 • 8. Philipp Aschenwald 386
 • 9. Peter Prevc 373
 • 10. Johann Andre Forfang 325
 • 13. Piotr Żyła 261
 • 34. Maciej Kot 37
 • 39. Stefan Hula 31
 • 41. Jakub Wolny 22
 • 61. Klemens Murańka 4

Czytaj także

Skoki narciarskie. Dwie zawodniczki Łukasza Kruczka awansowały do konkursu indywidualnego w Zao. W sobotę biało-czerwone pierwszy raz w historii wystąpią w konkursie drużynowym

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 1

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

skoki ogladajcie na stronie: forom.pl/skoki

Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3