https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Spływ kajakowy Wierzycą i Przegląd Piosenki Studenckiej BAZUNA 2018

Marek Weckwerth
Marek Weckwerth
Od 28 czerwca do 1 lipca potrwa spływ kajakowy na Wierzycy płynącej przez Kaszuby i Kociewie. Razem 4 dni zabawy za 140 zł. Pole namiotowe znajduje się zaledwie 1,5 km od miejsca koncertów Bazuny.

Plan spływu

Środa, 16:00 ognisko na polu namiotowym, rozkładanie namiotów (można przyjechać w czwartek rano).

Czwartek, 6:00 start z Bączka (około 3 h spływu), max 17:00 dopłynięcie do pola namiotowego. Czwartek, 17:00 Ognisko & relaks

Piątek, 6:00 start drugiego dnia spływu z pola namiotowego, 15:00 zakończenie spływu w Barchnowych lub w Kolinckim Młynie.

Po spływie wspólne wyruszenie na Bazunę!

Cena zawiera miejsce w kajaku 2 osobowym na 2 dni spływu, transport kajaków oraz uczestników z pola namiotowego na start spływu oraz po jego zakończeniu, wiosła, kamizelkę asekuracyjną, miejsce na polu namiotowym na 4 noce, również w trakcie Bazuny, 3 ogniska.

W trakcie spływu - w czwartek i piątek można wypożyczonym kajakiem dopłynąć do Grodziska na obiad i wrócić kajakiem bez dodatkowych opłat. W trakcie Bazuny będzie można spłynąć kajakiem z pola namiotowego do Grodziska Owidz za 10 zł, (15 min kajakiem płyniemy po prawie stojącej Wierzycy) na imprezy Bazunowe, - tam oddajemy kajak. Powrót do bazy 15 min. na piechotę.

Posiłki: Śniadania, kolacje we własnym zakresie. W trakcie Bazuny będą stragany gastronomiczne w Grodzisku Owidz.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA! Potwierdzenie rezerwacji tel. 514 939 647.

Mapkę bazy znajdziecie tu:

https://wwwgoooolegpl/maps/place/aajakodajnia/55.g63.1773,18g5700804,13g55z Strona wydarzenia Bazuna: https://wwwg:acebookgcom/eeents/.665.1450458.56/

Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska