Tak mieszkańcy regionu kibicowali w Hamburgu. Wychowanek Chemika Bydgoszcz na boisku

Jakub Stykowski
Kibice z Radziejowa na meczu Polska - Holandia
Kibice z Radziejowa na meczu Polska - Holandia Sylwia Dąbrowa
Polska drużyna rozpoczęła swój udział w piłkarskim Euro 2024 od porażki z Holandią 1:2. Wśród kibiców na stadionie w Hamburgu byli mieszkańcy z kujawsko-pomorskiego. Wypatrzyliśmy i mamy zdjęcia flag z nazwami miast Inowrocław, Radziejów i Żnin.

Na trybunach było też wielu kibiców z Bydgoszczy i Torunia.

Czekamy też na wasze zdjęcia. Te ze stadionu i z telewizora - wysyłajcie regionalne akcenty na [email protected]

Wielu kibiców z Kujaw i Pomorza kibicowało też w pubach, czy strefach kibica. Takie powstały między innymi w Bydgoszczy, Toruniu i Włocławku.

Zdjęcia ze stref kibica w Kujawsko-Pomorskiem

Przebieg meczu Polska - Holandia. W drugiej połowie zagrał wychowanek Chemika Bydgoszcz

W 17. minucie Polacy objęli prowadzenie po golu Adama Buksy!

W 29. minucie Holendrzy doprowadzili do wyrównania 1:1. Gakpo wpisał się na listę strzelców po błędzie Nicoli Zalewskiego.

W 77. minucie na boisku pojawił się Jakub Piotrowski. Trenować zaczął w Unisławiu, a jest wychowankiem Chemika Bydgoszcz. Grał także we Wdzie Świecie. To on w 89. minucie popisał się świetnym dryblingiem i zagraniem piłki do Świderskiego wzdłuż bramki.

Niestety, wcześniej w 83. minucie rywale naszej reprezentacji objęli prowadzenie 2:1 po golu Weghorsta.