Udany rewanż Wilków Morskich. TKM w niedzielę rano zagra o brąz [wideo, foto]

MG
W sobotę rozegrano półfinałowe spotkania w mistrzostwach Polski juniorów starszych, które rozgrywane są we Włocławku.
Kamil Sadowski rzucił dla TKM 25 punktów, ale włocławianie przegrali z Wilkami Morskimi fot. Marcin Gołembiewski

(fot. fot. Marcin Gołembiewski)

Gospodarze, którzy wystąpili osłabieni brakiem kontuzjowanego Wojciecha Glabasa, nie sprostali Wilkom Morskim. Zespół ze Szczecina tym samym udanie zrewanżował się włocławianom za porażkę w turnieju półfinałowym.
W drugim półfinale w derbach Warszawy, obrońcy mistrzowskiego tytułu koszykarze Polonii 2011 pokonali Polonię.
Tym samym w niedzielnym finale zagrają więc najlepsze zespoły grup eliminacyjnych Wilki Morskie i Polonia 2011. Początek tego meczu o godzinie 12.30.
Wcześniej TKM zagra z Polonią o brązowym medal (g. 10).

W sobotę w meczu o V miejsce triumfowała Spójnia, a w spotkanie o siódmą lokatę wygrał Znicz.

PÓŁFINAŁY

Udany rewanż Wilków Morskich. TKM w niedzielę rano  zagra o brąz [wideo, foto]

TKM Włocławek - STK Wilki Morskie Szczecin 52:64 (20:23, 13:14, 11:6, 8:21)

MKS Polonia Warszawa - Polonia 2011 Warszawa 58:66 (7:24, 11:10, 21:15, 19:17)

Polonia (na czarno) wygrała trzy kwarty, ale w całym spotkaniu triumfowali obrońcy mistrzowskiego tytułu fot. Marcin Gołembiewski

Mecz o V miejsce
STK Czarni PGK Słupsk - Spójnia Stargard Szczeciński 53:59 (16:15, 13:14, 5:5, 19:25)