Victoria Koronowo zlana w Dopiewie

(MG), (STYK)
Młody zespół Victorii Koronowo nie miał atutów, by powalczyć w Dopiewie o korzystny wynik. fot. Paweł Skraba/archiwum
Trzeciej porażki w rundzie wiosennej trzecioligowych rozgrywek doznali dziś piłkarze Victorii Koronowo.

Przypomnijmy, że w tym roku podopieczni Piotra Fiutaka przegrali z Sokołem Kleczew (0:5) oraz Lubuszaninem Trzcianka (1:2). Dziś młody zespół z Koronowa przegrał na wyjeździe aż 0:7 z GKS Dopiewo.

Zapis relacji na żywo

Zdecydowane faworytem dzisiejszego meczu był zespół GKS, który od początku dominował na boisku. Już w 6. minucie Mikołaj Lasek mocno dośrodkował, piłka przelobowała bramkarza Victorii, trafiła w poprzeczkę i słupek, a następnie wpadła do bramki. 4 minuty później było już 2:0 po bramce Kurminowskiego.

Taki wynik utrzymał się do końca pierwszej połowy. W drugiej miejscowi zdołali strzelić aż 5 bramek: Budzyń (61'), Klichowicz (62', 85', 90+2') oraz Solarek (75).

Szersza relacja we wtorkowej "Gazecie Pomorskiej" - wydanie bydgoskie.