Wyniki 6. kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej [grupa II]

Grzegorz Oleradzki
WA
Piąte kolejne zwycięstwo odniósł zespół z Kowala choć tym razem nie przyszło ono łatwo. W meczu z Kujawianką gospodarze przeważali od początku, grali jednak nieskutecznie.

Na początku drugiej odsłony, po szybkim ataku, goście za sprawą Bartosza Pawlińskiego wyszli na prowadzenie jednak po kwadransie wyrównał Kamil Malinowski. Na 11. minut przed końcem gości na ponowne prowadzenie wyprowadził Pawliński. Finisz gospodarzy był skuteczny i na trzy minuty przed końcem zwycięskiego gola zdobył grający szkoleniowiec Dawid Kwiatkowski. Chwilę później na trybunę, za krytykowanie decyzji sędziowskch odesłany został trener gości Jacek Sobczak.

WYNIKI 6. KOLEJKI 5 LIGI GR II - TUTAJ

Trzech piłkarzy zaliczyło w tej kolejce hattricka. Trafienia Patryka Dudkiewicza (GKS) i Pawła Rzęsiewicza (Wisła) przyczyniły się do efektownych zwycięstw. Gole Patryka Wojciechowskiego zapewnił zespołowi Zdroju komplet punktów. Wkrótce po strzeleniu trzeciej bramki musiał on po bezpośredniej czerwonej kartce opuścić boisko.

Szansy na punktowa zdobycz nie wykorzystała Szubinianka. Osiem minut przed końcem karnego nie wykorzystał Premysław Wesołek (obronił Piotr Wielicki).

Wyniki: Lider - Szubinianka 2:1 (1:0), Pyczka (35), Krawczyk (37, samobójcza) - Wesołek (50); GKS - Dąb 5:0 (4:0), Dud kiewicz 3 (31, 53, 81), Zieliński (39), J. Chojnacki (66); Zdrój - Zjednoczeni 3:0 (2:0), P. Wojciechowski 3 (20, 35, 64); Kujawiak - Kujawianka 3:2 (0:0), K. Malinowski (66), Kacper Ciesielski (84), D. Kwiatkowski (87) - Pawliński 2 (51, 79); LTP - Sparta 5:2 (1:2), Ł. Kranc (12, karny), Walczak (50), Przeździęk (61, głową), Ł. Różański (81), Kuczkowski (89) - K. Chmielewski (3), Zaworski (25); Wisła - Noteć Ł. 5:1 (4:0), Rzęsiewicz 3 (20, 24, 39), M. Habasiński, M. Kwiatkowski (64) - Witwicki (89). Pauza Start.

Bramki z meczu Włocłavia - Zdrój 3:1