Wyniki meczów 3, 4 i 5 ligi kujawsko-pomorskiej oraz A klasy [21/22 września 2019]

Marcin Gołembiewski
Marcin Gołembiewski
Zaktualizowano 
Zawisza - Włocłavia (1:3)
Zawisza - Włocłavia (1:3) Tomasz Czachorowski
Wyniki i obsada sędziowska: 8. kolejka 3. ligi grupa II, 8. kolejka 4. i 7 kolejki 5. ligi kujawsko-pomorskiej oraz meczów A klasy zaplanowanych na weekend 21 i 22 września 2019. Artykuł będzie na bieżąco aktualizowany.

4. liga kujawsko-pomorska - 8. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY. TABELA PO 8 KOLEJCE 4. LIGI - TUTAJ

Chełminianka Chełmno - Budowlany KS Bydgoszcz 1:3 (0:1)
Bramki: Dawid Szpankiewicz (83, karny) - Arkadiusz Woźniak (36), Piotr Siekirka 2 (59, 80)
12:30 - Mariusz Korpalski

Piast Złotniki Kujawskie - KS Sportis Łochowo 2:4 (1:0)
Bramka: Damian Kempski (6), Marek Baranowski (90+2) - Marcin Krzywicki 2 (56, 61), Patryk Podolski (84), Maksym Humeniuk (90+4)
15 - Tomasz Perliński

Kujawianka Izbica Kujawska - Sparta Brodnica 0:2 (0:0)
Bramki: Adam Reise 2 (71, 79)
15 - Adrian Sławkowski

Zawisza Bydgoszcz - Włocłavia Włocławek 1:3 (0:1)
Bramki: Patryk Straszewski (64) - Paweł Behlke (42), Łukasz Grube (80, wolny), Piotr Szablewski (89)
16 - Andrzej Sobieszczyk

Pogoń Mogilno - Cuiavia Inowrocław 2:2 (0:0)
Bramki: Jacek Wojciechowski (60), Robert Matelski (90+7) - Dariusz Słupski (55), Mateusz Płóciennik (86)
16 - Rafał Kosek

Notecianka Pakość - Lech Rypin 1:3 (1:2)
Bramki: Arkadiusz Makowiecki (30) - Radosław Lewandowski (7), Paweł Lewandowski (45), Martyn Trędewicz (61)
16 - Dariusz Drozd

Chemik Moderator Bydgoszcz - Legia Chełmża 4:0 (2:0)
Bramki: Franciszek Marzec (21), Mariusz Miłek (24), Bartosz Czyżewski (51), Grzegorz Adamski (86)
16 - Daniel Mateusiak

Niedziela (22.09)
Pomorzanin Toruń - Unia Gniewkowo 1:0 (1:0)
Bramka: Masato Hayashi (23)
11 - Szymon Raniszewski

Wideo. Flesz piłkarski po 8. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej

3. liga grupa 2 - 8. kolejka

Sobota (21.09)

Pogoń II Szczecin - Radunia Stężyca 0:4 (0:1)
Bramki: Jakub Bojas 2 (2, 68), Artur Formela (79), Radosław Stępień (90+2)
11 - Maciej Martyniuk

Grom Nowy Staw - Chemik Police 1:2 (0:1)
Bramki: Tomasz Grabowski (85) - Mariusz Bedliński (35), Szymon Kapelusz (65)
13 - Dawid Błażejczyk

Polonia Środa Wlkp. - Bałtyk Gdynia (1:2)
Bramki: Kacper Nowak (43) - Maciej Kazimierowicz (11), Tomasz Zając (32)
15 - Eliasz Pawlak

Nielba Wągrowiec - Sokół Kleczew 2:1 (2:0)
Bramki: Mateusz Kaczor (15), Krzysztof Wolkiewicz (25) - Sebastian Śmiałek (64, karny)
15 - Aleksander Borowiak

KP Starogard Gdański - Górnik Konin 0:2 (0:1)
Bramka: Taras Yavorskyy (30, karny), Dawid Kalinowski (90)
16 - Kamil Rybiński

Kotwica Kołobrzeg - Unia Janikowo 2:3 (0:1)
Bramki: Michał Marczak (81) - Gracjan Goździk (3), Nikodem Zatorski (57), Kamil Kuropatwiński (90+1)
Adam Konieczny (Unia) w 90+1 nie wykorzystał rzutu karnego
16 - Paweł Okunowicz

Gwardia Koszalin - Mieszko Gniezno 0:2 (0:0)
Bramki: Krzysztof Biegański 2 (47, 66)
17 - Sebastian Pakuszewski

Jarota Jarocin - Świt Szczecin 0:1 (0:1)
Bramka: Adam Ładziak (41)
17 -

KKS 1925 Kalisz - Bałtyk Koszalin 3:1 (0:0)
Bramki: Mateusz Żebrowski 3 (55, 66, karny, 90+1) - Bartłomiej Putno (78, karny)
18 - Maciej Lanckowski

5. liga kujawsko-pomorska, grupa I - 7. kolejka

Sobota (21.09)
Cyklon Kończewice - Radzynianka Radzyń Chełmiński 3:0 (2:0)
Bramki: Łukasz Sikorski (30), Adrian Kowalski (39, karny), Kacper Kamiński (79)
13 - Piotr Ciesielski

Unia Solec Kujawski - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 6:1 (2:1)
Bramki: Kacper Sapa (17), Szymon Graczyk (26), Dorian Affeld (47), Maciej Nowacki (60), Dawid Szefler (66), Oliwer Moranowski (68) - Piotr Klimowski (35)
15 - Dawid Kosmal

Krajna Sępólno Krajeńskie - Elana II Toruń 5:2 (1:2)
Bramki: Damian Rybacki (29), Mirosław Ostrowski (51), Dominik Fierek 2 (76, 88), Bartosz Burkiewicz (82) - Przemysław Mycan 2 (8, 21)
16 - Piotr Wiśniewski

Start Eco-Pol Pruszcz - Wda Świecie 2:1 (1:0)
Bramki: - Wojciech Ernest (62, karny)
16 - Karol Rolewicz

Polonia Bydgoszcz - Olimpia II Grudziądz 3:1 (2:0)
Bramki: Sebastian Pacek 2 (15, 56), Vadym Hodlevskyi (33) - Mohamed Ouissem Medfai (72)
16 - Patryk Piluś

Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Unia Wąbrzeźno 0:1 (0:1)
Bramka: Paweł Mazurowski (2)
16 - Artur Żeliszczak

Niedziela (22.09)
Flisak Złotoria - Mustang Ostaszewo 1:0 (0:0)
Bramka: Tomasz Jaroszewski (90, samobójcza)
16:30 - Piotr Wysocki

Sokół Radomin - Promień Kowalewo Pomorskie 3:0 (3:0)
Bramki: Paweł Jachowski 2 (12, 28), Piotr Marcinkowski (34)
17 - Marcin Drogowski

Czytaj także

5. liga kujawsko-pomorska, grupa II - 7. kolejka

WYNIKI NA ŻYWO. STRZELCY, TABELA.

Sobota (21.09)
Noteć Łabiszyn - Mień Lipno 3:3 (1:2)
16 - Jacek Siwa

Szubinianka Szubin - KS Prisma Dent Brzoza 4:1 (2:0)
16 - Paweł Matuszak

Gopło Kruszwica - Kujawiak Lumac Kowal 2:2 (1:1)
16 - Daniel Błaszczyk (Wszedzień)

Zdrój Ciechocinek - Łokietek Brześć Kujawski 1:3 (1:1)
16 - Gerard Gólcz

LTP Lubanie - Kujawianka Strzelno 5:0 (4:0)
17 - Adam Kraśnicki

Niedziela (22.09)
Goplania Inowrocław - GKS Baruchowo 3:1 (0:1)
14 - Tomasz Szpunar

Ziemowit Osięciny - Wisła Dobrzyń n/Wisłą 0:3 (0:1)
15 - Mariusz Orzechowski

LKS Dąb-BOSiR Barcin - Polcalc Lubienianka Lubień Kujawski 4:3 (1:2)
16:30 - Maciej Gebler

Trwa głosowanie...

Kto wygra Ligę Mistrzów 2019/20?

A klasa grupa I - Bydgoszcz - 6. kolejka

Sobota (21.09)
Kamionka Kamień Krajeński - GLKS Dobrcz-Wudzyn 1:1 (1:1)
Bramki: Tomasz Mrugalski (32) - Artur Brzeziński (28)
16 - Kamil Pril

LKS Wulkanizacja Dąbrowa Chełmińska - Grom Więcbork 1:1
16 - Radosław Orzechowski

Start Warlubie - Grom Osie 3:3 (1:1)
Bramki: Kucenko, Fandrejewski, Śliwiński - Kolmajer, Lonser, Dmuchowski
16 - Mikołaj Kamzelewski

Victoria Koronowo - Gwiazda Parkmar Inkaso Bydgoszcz 4:2
16 - Bogdan Jarosz

Rawys CEO Raciąż - Cis Joltex Cekcyn 2:1
16 - Szymon Rutkowski

Tucholanka Hydrotor Tuchola - Sparta Przysiersk 3:2 (0:1)
Bramki: Bartosz Świetlik (53), Patryk Kaszczyszyn 2 (63, 90) - Jakub Adamczyk (4), Marcin Janus (88)
16 - Damian Dorn

Victoria Niemcz - Fala Świekatowo 3:4 (0:1)
Bramki: - Miłosz Brzeziński, Mateusz Chruszczewski, Dawid Szczukowski, Kacper Żakiewicz
17:30 - Mateusz Muszyński

A klasa grupa II - Bydgoszcz - 6. kolejka

Sobota (21.09)
Dąb Bąkowo/Dąbrowa Biskupia - Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1:1 (0:1)
Bramki: Marcin Skonieczka (46) - Konrad Czapik (32)
15 - Filip Krzywicki

Noteć Gębice - Burza Tribo Nowa Wieś Wielka 1:0
16 - Marcin Ćwikła

Mikrus Szadłowice - Pogoń II Mogilno 1:3 (0:0)
Bramki: Patryk Lingnau (76) - Szymon Wypijewski (47), Damian Łuczak (59), Mateusz Jankowski (64)
16 - Mariusz Jędrzejczyk

Znicz Rojewo - Victoria Kołaczkowo 1:0 (1:0)
Bramka: Tyberiusz Głogowski (15)
16 - Edward Przybysz

Zagłębie Piechcin - Noteć Inowrocław 0:2 (0:1)
Bramki: Kamil Madajczyk (39), Mateusz Włoch (77)
16:30 - Patryk Wódkowski

Pałuczanka Żnin - Spójnia Białe Błota 2:0
17 - Adrian Miniszewski

Niedziela (22.09)
Zootechnik Kołuda Wielka - Piast Kołodziejewo 2:1
15 - Wojciech Przewozik

A klasa grupa Toruń - 5. kolejka

Sobota (21.09)
Victoria Czernikowo - Drwęca Golub-Dobrzyń 3:1
14 - Krzysztof Kaczmarek

Victoria Lisewo - Wisła Grudziądz 4:0
16 - Sylwester Rasmus

Unislavia Unisław - Błękitni Podwiesk
Mecz przełożony
16 - Radosław Kaczorowski

Stal Grudziądz - Zamek Bierzgłowski 1:2
16 - Mikołaj Tuszyński

Niedziela (22.09)
Legia Osiek - Wojownik Wabcz 2:7
11 - Robert Pasek

Orzeł Głogowo - LZS Świedziebnia 4:1
14 - Patryk Piluś

Pogrom Zbójno - Węgrowianka Węgrowo 7:1 (2:0)
Bramki: - Mateusz Bertram (karny)
16 - Piotr Różyński

A klasa grupa I Włocławek - 6. kolejka

TABELE. ZDJĘCIA Z MECZU LECH - PIAST

Sobota (21.09)
Wzgórze Raciążek - Start Stawki 1:4 (1:2)
Bramki: Mateusz Żywica (25) - Hubert Soleniewicz (7), Kacper Olbrycht (22), Krystian Kajak (65), Dominik Urbański (84)
17 - Mateusz Rybicki

Niedziela (22.09)
Sadownik Waganiec - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 0:1 (0:1)
Bramka: Dawid Dadzibóg (20)
15 - Rafał Jankowski

Orlęta II Aleksandrów Kujawski - Kujawy Kozy 0:5 (0:4)
Bramki: Mateusz Wojciechowski (21, 40), Krystian Wojciechowski (35, 45+1, 59)
16 - Maciej Ardanowski

Lech Dobre - Piast Bądkowo 2:7 (0:4)
Bramki: Bartłomiej Budziszewski (55, samobójcza), Jakub Skonieczka (90+1) - Dawid Pogodziński 2 (9, 89), Jakub Chojnacki 2 (33, 85), Łukasz Morawski (39), Szymon Lewandowski (48), Dominik Gotówka (14, samobójcza)
16 - Jakub Najdowski

Unia Choceń - Tęcza Topólka 2:4 (2:1)
Bramki: Mateusz Malinowski (11, karny), Hubert Machalski (36) - Daniel Komorowski 2 (39, 87), Patryk Niżyński (54), Dawid Stawicki (62)
16 - Michał Słupecki

MGKS Lubraniec - Orzeł Służewo 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Woźniak (55) - Kamil Jakóbczak (81)
17, Dębianki - Łukasz Woźniak

A klasa grupa II Włocławek - 6. kolejka

Sobota (21.09)
Grot Kowalki - GKS Fabianki 3:3 (1:0)
Bramki: Michał Sochacki (7), Krystian Pawłowski (48), Dawid Liszewski (90+5) - Dominik Zdziebłowski (67), Przemysław Słomski (84), Damian Uzarski (89)
16 - Rafał Jankowski

Niedziela (22.09)
Łokietek II Brześć Kujawski - Wiślanin Bobrowniki 0:6 (0:1)
Bramki: Konrad Strużyna (3), Jakub Domagalski (56), Daniel Wichrowski (68), Jakub Jesionowski (73), Łukasz Wrześniewski (75), Marcin Borkowski (82)
11 - Marcin Koziorowicz

Tłuchowia Tłuchowo - Wicher Wielgie 2:1 (1:1)
Bramki: Arkadiusz Paszyński 2 (6, 51) - Kacper Krajewski (38)
11 - Piotr Ciesielski

Skompensis Skępe - Victoria Smólnik 2:3 (0:1)
Bramki: Robert Krajewski (60), Wiktor Trymerski (63) - Mateusz Giętkowski 2 (44, 50, karny), Artur Piotrowski (75) - Mateusz Giętkowski 2 (44, 50, karny), Artur Piotrowski (75)
13:30 - Sebastian Szubski

UKS SMS Włocławek - Skrwa Skrwilno 0:1 (0:0)
Bramka: Jakub Fałdowski (40)
16 - Szymon Osieczak

Widzisz błąd, masz informacje o meczach. Daj znać w komentarzach lub telefonicznie: 519 503 679. Messenger
Aby odświeżyć - kliknij F5.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie

Wykryliśmy, że nadal blokujesz reklamy...

To dzięki reklamom możemy dostarczyć dla Ciebie wartościowe informacje. Jeśli cenisz naszą pracę, prosimy, odblokuj reklamy na naszej stronie.

Dziękujemy za Twoje wsparcie!

Jasne, chcę odblokować
Przycisk nie działa ?
1.
W prawym górnym rogu przegladarki znajdź i kliknij ikonkę AdBlock. Z otwartego menu wybierz opcję "Wstrzymaj blokowanie na stronach w tej domenie".
krok 1
2.
Pojawi się okienko AdBlock. Przesuń suwak maksymalnie w prawą stronę, a nastepnie kliknij "Wyklucz".
krok 2
3.
Gotowe! Zielona ikonka informuje, że reklamy na stronie zostały odblokowane.
krok 3