Zawisza Bydgoszcz zwycięski!

(STYK, DARK)
Po porażce 0:5 z Lechią Gdańsk dziś zawiszanie poprawili nastroje swoim kibicom. fot. Tomek Czachorowski
Drugi mecz sparingowy w tym roku rozegrali dziś w Niechorzu piłkarze bydgoskiego Zawiszy. Podopieczni Mariusza Kurasa, mimo braku w składzie Andrzeja Witana oraz Rafała Piętki, którzy są niegroźnie kontuzjowani pokonali Kotwicę Kołobrzeg 3:0.

Zawiszanie wszystkie bramki strzeli w końcowej fazie meczu. W 82. minucie wynik otworzył Jacek Magdziński, a następnie do siatki trafiali także Maciej Dąbrowski oraz Marcus Da Silva\

- Chciałem, żebyśmy ten mecz wygrali - mówi trener Mariusz Kuras. - Nie chciałem, by porażka z Lechią długo tkwiła w chłopakach. Oprócz strzelonych goli, mieliśmy jeszcze co najmniej kilka okazji do zdobycia bramek. Nie zagrali lekko kontuzjowani Rafal Piętka i Andrzej Witan. Po czwartkowym treningu wracamy do Bydgoszczy i w sobotę gramy z Dolcanem Ząbki - informuje szkoleniowiec.

BRAMKI: Magdziński (82), Dąbrowski (84), Da Silva (86).
ZAWISZA (I połowa): Gajewski - Stefańczyk, Łukaszewski, Midzierski, Warczachowski - Dąbrowski - Podgórski, Szczepan, Rybski, Tarnowski - Sobczak.
ZAWISZA (II połowa): Zapała - Stefańczyk (65 Maziarz), Łukaszewski, Dąbrowski, Warczachowski - Tarnowski (60 Szal), Lenartowski, Rybski (80 Da Silva), Kozłowski - Bojas, Magdziński.