https://pomorska.pl
reklama
MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Żnin.Wrzucił szczeniaka do śmietnika. Grożą mu dwa lata

(maw)
fot. sxc.hu
Taka kara grozi 25-letniemu mieszkańcowi Żnina. Dziś usłyszy zarzuty od prokuratora.

W środę po południu mieszkaniec Żnina zawiadomił policjantów o tym, że w śmietniku na jednym z osiedli znalazł w reklamówce 3-tygodniowego pieska. Funkcjonariusze od razu zawieźli szczeniaczka do weterynarza. - Wczoraj ustalili, że psa do śmietnika wyrzucił 25-letni żninianin. W chwili zatrzymania mężczyzna był pijany. Miał dwa promile w wydychanym powietrzu. Trafił do aresztu. Dziś prokurator przedstawi mu zarzuty - mówi kom. Krzysztof Jaźwińskiz KPP w Żninie.

Czyn, którego dopuścił się 25-latek, jest przestępstwem. Grożą mu dwa lata więzienia.

Czytaj e-wydanie »

Komentarze 3

Komentowanie zostało tymczasowo wyłączone.

Podaj powód zgłoszenia

j
jutyna
dokladnie, niech sam siępoczuje jak ten biedny szczeniaczek, jak go nie chciałmógł oddać do schroniska.
powinny być konkretne kary finansowe dla takich jak on, bo jak pójdzie siedzieć to jeszcze za nasze podatki - dadzą mu jeść, opiorą ma gdzie spać. powinien albo zapłacić albo odpracować swój wyrok w czynie społecznym za darmoche
S
Sonia
Zanim pójdzie siedzieć, oby jak najdłużej - proponuję bydlAKa wsadzić w plastykowy wór, zawiązać i na 5 godzin wyrzucić na wysypisko - niech poczuje to co czuł szczeniak! Skąd się tacy zwyrodnialcy biorą,że to w ogóle Matka Ziemia nosi!!!
a
asia
bardzo dobrze niech pójdzie siedziec chociaż na pół roku!!! Żadnych zawiasów!!!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska