25. jubileuszowa „Złota Setka Pomorza i Kujaw 2020” – zgłoś firmę!

Akcja specjalna Złota Setka 2020
W tym roku mamy wyjątkowy, jubileuszowy ranking „Złotej Setki Pomorza i Kujaw”. Najlepsze firmy z regionu wyłonimy już po raz 25. Czasy też są wyjątkowe, pandemia nie odpuszcza. Pokażmy, że w zmieniającej się rzeczywistości gospodarczej, dajemy radę! Działamy, inwestujemy, zatrudniamy, pomagamy innym.

Co roku powiększa się grono ekspertów, którzy włączają się w przygotowanie zestawień w ramach największego regionalnego rankingu przedsiębiorstw Gazety Pomorskiej. Wyniki tych prac zostaną ogłoszone podczas uroczystej gali w Operze Nova w Bydgoszczy.

Widoczni w sieci

Nie ma Cię w Internecie? Dla 70 procent społeczeństwa Twoja firma nie istnieje – wynika z badań. Dlatego również w tym roku chcemy wyróżnić biznesy, którym udaje się zaistnieć w sieci najlepiej. Zestawienie w kategorii Lider nowych mediów przygotujemy we współpracy z firmą Napoleon sp. z o.o., twórcą narzędzia NapoleonCat, które służy do zarządzania i analizy mediów społecznościowych. Nasz partner przeanalizuje profile na Facebooku, Instagramie i Twitterze. Adresy profili należy wskazać wypełniając prosty formularz zgłoszeniowy. Szczegóły badania w regulaminie „Złotej Setki”.

Biznes na pomoc

W tak trudnym czasie nie mogło zabraknąć kategorii Lider w dobie pandemii. Twoja firma włączyła się do walki z COVID-19 lub zainicjowała własną akcje niesienia pomocy, pochwal się! Możesz zarazić do pomagania innych. Uwaga, zgłoszeniu nie podlegają akcje oceniane już przez kapitułę w poprzedniej edycji „Złotej Setki”.

Ale pomaganie nie tylko walka z covidem, ale wspieranie na wielu innych płaszczyznach i w wielu innych dziedzinach życia, jeżeli dołożymy do tego dbałość o środowisko i swoich pracowników – wyłania nam się Lider społecznej odpowiedzialności biznesu. Naszym partnerem w tej kategorii jest Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy. Lider zostanie wyłoniony przez kapitułę ekspertów na podstawie ankiet wypełnionych przez przedsiębiorstwa oraz interesariuszy i przeanalizowanych przez komisję konkursową w skład, której wejdą naukowcy z UTP. Szczegóły badania w regulaminie „Złotej Setki”.

Twoja firma jest odpowiedzialna społecznie! Zgłoś ją do naszego rankingu:

Znasz firmę odpowiedzialną społecznie, która przez swoje inicjatywy zasługuje na wyróżnienie? Zgłoś ją poniżej:

Twarde dane finansowe

Główny ranking „złotych przedsiębiorstw” w Kujawsko-Pomorskiem - już po raz drugi - przygotujemy we współpracy z Izbą Administracji Skarbowej w Bydgoszczy. Weźmiemy pod uwagę wyniki finansowe i wybierzemy (ze względu na wielkość obrotu ze sprzedaży towarów, wyrobów i usług):

• Liderów - obrót powyżej 1 mld zł,
• Pretendentów - poniżej 1 mld zł do 500 mln zł,
• Rywali - poniżej 500 mln zł do 200 mln zł.

Wspólnie z Izbą – wzorem ubiegłego roku – przygotujemy również ranking uwzględniający wielkość zatrudnienia podzielony na trzy kategorię:

• Najwięksi pracodawcy Kujaw i Pomorza,
• Firmy zatrudniające 50-99 pracowników,
• Firmy zatrudniające 10-49 pracowników.

Pojawia się też nowa kategoria przygotowana wspólnie z IAS:

• Inwestorzy - czyli firmy z Kujaw i Pomorza, które w 2020 r. w deklaracjach VAT wykazały największe zakupy środków trwałych.

Po prostu marka!

Jubileuszowa edycja rankingu zobowiązuję, dlatego kapituła rankingowa spośród firm, które w 25 edycjach w kategoriach stałych najczęściej zajmowały miejsca w pierwszej dziesiątce wybierze Ambasadorów 25-lecia Złotej Setki. Tradycyjnie już swoje wyróżnienia przyznają dziennikarze „Gazety Pomorskiej”.

Zapraszamy do udziału w „Złotej Setce Pomorza i Kujaw 2020”
Zgłoszenia, opisy akcji oraz pytania należy przysyłać na adres: [email protected] do 23.04.2021 r. Wyniki zostaną ogłoszone 24 czerwca na gali, a także w specjalnym dodatku.

REGULAMIN RANKINGU

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na pomorska.pl Gazeta Pomorska