Artego Bydgoszcz - AZS UMCS Lublin [zdjęcia kibice + mecz]

DS
W 12. kolejce Basket Ligi Kobiet Artego Bydgoszcz pokonało Pszczółkę Polski Cukier AZS UMCS Lublin 71:65. To było bardzo zacięte spotkanie, w którym żadna z drużyn nie wygrywała wyżej niż kilkoma punktami. Na początku trzeciej kwarty bydgoszczanki prowadziły 41:34, ale potem roztrwoniły przewagę i pod koniec tej części gry przegrywały 48:55. Na szczęście w czwartej kwarcie nie tylko odrobiły straty, ale wyszły na prowadzenie, którego już nie oddały. Artego umocniło się na pozycji wicelidera. Na kolejnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu >>>Tomasz Czachorowski

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani