BKS Visła Bydgoszcz - MKS Będzin 2:3 [zdjęcia kibice + mecz]

Dariusz Knopik
W 11. kolejce Plus Ligi BKS Visła Bydgoszcz przegrał z MKS Będzin 2:3 (26:24, 19:25, 20:25, 25:20, 13:15). To była trzynasta porażka bydgoskiego zespołu i siódmy przegrany tie break. Po tej porażce BKS Visła spadła na ostatnie miejsce w tabeli.W pierwszym secie bydgoszczanie najpierw przegrywali 4:8, potem poprawili się szczególnie w zagrywce i wygrywali 16:12 i 18:13, ale nie potrafili utrzymać jakości i doszło do gry na przewagi. Dwa decydujące punkty zdobył Jakub Peszko.Dwie kolejne partie były do siebie podobne. Miejscowi fatalnie zaczynali i potem nie potrafili odrobić strat.W czwartym secie gospodarze wrócili do dobrej dyspozycji i pewnie wygrali, doprowadzając do tie breaka.W nim cały czas minimalnie przegrywali. Po asie Pawła Gryca było tylko 12:13. Niestety, na więcej nie było bydgoszczan stać.N kolejnych stronach zdjęcia kibiców oraz fotki z meczu. >>>>>Tomasz Czachorowski
W 11. kolejce Plus Ligi BKS Visła Bydgoszcz przegrał z MKS Będzin 2:3 (26:24, 19:25, 20:25, 25:20, 13:15). To była trzynasta porażka bydgoskiego zespołu i siódmy przegrany tie break. Po tej porażce BKS Visła spadła na ostatnie miejsce w tabeli.