Jak włączyć czarny Messenger? - zastanawiają się internauci, odkąd informacja o włączeniu przez Messengera opcji trybu nocnego obiegła media społecznościowe. Mamy dla Was dobrą wiadomość: to bardzo proste! Sprawdźcie i przekonajcie się sami.

Czarny Messenger

Czarny Messenger to nic innego jak tzw. tryb nocny czy też inaczej: tryb ciemny. Włączenie tej opcji zmienia wizualnie komunikator, sprawiając, że tło Messengera i wszystkich konwersacji zmienia się na czarne. To nowa funkcjonalność popularnego komunikatora. Dopiero co została wprowadzona, a już stała się bardzo popularna. Tym, którzy już ją włączyli na swoim Messengerze bardzo przypadła do gustu. Jednak wiele osób cały czas nie wie, jak włączyć tryb nocy w Messengerze. Podpowiadamy.

Tło Messengera zmienia się wówczas na czarne. Czarny Messenger / zrzut ekranu

Czarny Messenger - jak włączyć tryb nocny?

Jak zrobić, by Messenger był czarny? To bardzo proste! Aby aktywować tryb nocny na Messengerze, wystarczy wysłać w wiadomości emoji księżyca.

Żeby włączyć czarnego Messengera, wystarczy wysłać emoji księżyca. Czarny Messenger / zrzut ekranu

Po ekranie przelecą wówczas księżyce, a komunikator wyświetli wiadomość o odkryciu trybu nocnego. Po kliknięciu na tę informację zostaniemy przeniesieni do panelu ustawień, gdzie będziemy mogli zdecydować, czy przełączyć się na tryb nocny.

Trybem nocnym Messengera można zarządzać w ustawieniach. Czarny Messenger / zrzut ekranu

Zmiana na czarnego Messengera jest dowolna i można ją cofnąć w każdej chwili w ustawieniach konta (po kliknięciu w komunikatorze na własne zdjęcie).

Wypróbujcie nową opcję czarnego Messengera i dajcie znać, jak Wam się podoba. Będziecie z niej korzystać?


Co zabija Polaków?