- Derby są nasze - śpiewali w szatni piłkarze BKS Bydgoszcz. Zobacz wideo!

Jakub Stykowski
Czwartoligowe derby Bydgoszczy dla BKS, który pokonał Polonię 2:1.
Czwartoligowe derby Bydgoszczy dla BKS, który pokonał Polonię 2:1. Dariusz Bloch
Czwartoligowe derby Bydgoszczy dla BKS, który pokonał Polonię 2:1. Biało-czerwoni kończyli mecz w dziewiątkę.

Spotkanie fatalnie rozpoczęło się dla Polonii, która od 25. minuty musiała sobie radzić w osłabieniu (druga żółta kartka dla Tomasza Sarnowskiego). Gospodarze wykorzystali przewagę, zdobywając bramki w 38. i 55. minucie. Na listę strzelców wpisali się Maciej Sieradzki i Kacper Sapa

Polonię stać było jedynie na gola kontaktowego. W 62. minucie do siatki trafił Łukasz Nowak. Bramka padła w kontrowersyjnych okolicznościach - zdaniem gospodarzy ze spalonego.

Po meczu rozmawialiśmy ze Zbigniewem Sieradzkim, trenerem BKS. Zwycięzców tego meczu odwiedziliśmy także w ich szatni - zobaczcie wideo.