Elana Fundacja Toruń gromi w okręgówce. Kibice są bardzo zadowoleni [zdjęcia]

DS
Elana Toruń rozbiła Krajnę Sępólno Krajeńskie 7:1 w meczu I grupy klasy okręgowej. Kibice żółto-niebieskich byli bardzo zadowoleniAby zobaczyć zdjęcia kibiców oraz z meczu przesuń gestem lub strzałką w prawo>>>Piotr Lampkowski
Elana Fundacja Toruń w meczu 26. kolejki I grupy klasy okręgowej rozbiła Krajnę Sępólno Krajeńskie 7:1. Żółto-niebiescy są coraz bliżej awansu do IV ligi.

Torunianie zmierzają do założonego celu czyli awansu. Choć mecz z Krajną zaczął się sensacyjnie. Ekipa broniąca się przed spadkiem na Podgórzu otworzyła wynik. W 8. minucie grający trener Bartosz Burkiewicz wykorzystał podanie od Jarosława Burkiewicza i trafił do siatki. Wśród kibiców konsternacja. Stracona bramka mocno rozsierdziła torunian. Niecałe 120 sekund później do remisu doprowadził Marcin Kościelecki. Ten sam zawodnik potem uzbierał hat tricka, strzelając gole w 40. i 57. minucie. Po półgodzinie Elanę na prowadzenie wyprowadził Igor Lubowicz. Po przerwie gole, prócz Kościelskiego, strzelili Oliwier Malinowski (64), Oskar Page (80) i Kacper Rybacki (82).

Elana utrzymała pięć punktów przewagi nad drugą Polonią Bydgoszcz.