Elana Toruń pokonała Piasta Złotniki Kujawskie 4:0 i została liderem IV ligi! [zobacz bramki - wideo]

(STYK)
Elana Toruń została liderem IV ligi. Teraz dążyć będzie do utrzymania pozycji gwarantującej awans do III ligi. Andrzej Muszyński
Rozegrano zaległy mecz 5. kolejki IV ligi. Po jego zakończeniu nowym liderem została Elana Toruń.

Torunianie na początku byli bardzo ofensywnie usposobieni i szybko zdobyli bramkę. W 5. minucie na listę strzelców wpisał się Krystian Tomaszewski. Od 30 minuty coraz lepiej grali jednak goście, którzy zaczęli sobie stwarzać okazje do wyrównania. Brakowało im jednak skuteczności. Niewykorzystane okazje zemściły się w ostatnim kwadransie, gdy ponownie gola strzelił Tomaszewski, a później Piasta dobili Arkadiusz Piskorski i Bartosz Maćkiewicz.

Zapis relacji na żywo: Elana Toruń - Piast Złotniki Kujawskie na żywo

Elana Toruń - Piast Złotniki Kujawskie 4:0 (1:0)

Bramki: Tomaszewski (5, 75), Piskorski (76), Maćkiewicz (83).

ELANA: Osiecki - Yarovyi (60. Parzyszek), Więckowski, Czajkowski, Poczwardowski, Piskorski, Mądrzejewski (77. Melnyk), Grube, Młodzieniak (62. Maćkiewicz), Majchrzak (46. Rogóż), Tomaszewski.

PIAST: Kowalski - Woźniak (66. Kierstan), Pietrzak, M.Baranowski, S.Baranowski, Skonieczka (79, Włoch), Kempski, Mędlewski, Czaplewski (75. Wiśniewski) Szefler, Ekwueme.​